Choose your country / language

Objednajte si prvotriedne nátery online s myBalzers

Digitálne spracovanie objednávok – buďte neustále v obraze

Objednajte si prvotriedne nátery online s myBalzers
Objednajte si prvotriedne nátery online s myBalzers
Objednajte si prvotriedne nátery online s myBalzers

Naša digitálna služba myBalzers vám umožňuje jednoducho objednávať a sledovať služby povlakovania zákaziek online, sledovať stav objednávok v reálnom čase a pristupovať k súvisiacim dokumentom – kdekoľvek a kedykoľvek.

Vďaka službám lakovania zákaziek Oerlikon Balzers a jeho globálne štandardizovaným výrobným procesom sú vaše nástroje a komponenty v najlepších rukách.

Prečo objednávať online s myBalzers

 • Zjednodušte proces objednávky

  Ušetrite čas zadaním objednávky online a iniciovaním prevodu pred odoslaním. To zaisťuje, že sme pripravení spracovať vašu objednávku okamžite po jej príchode do nášho povlakovacieho centra.

 • Zjednodušte si objednávanie bežných položiek

  Rýchlo zmeňte poradie položiek, ktoré často kupujete, pomocou funkcie opätovného objednávania. Pridajte presné informácie o svojich obľúbených položkách a uložte ich pomocou myBalzers, pre plynulejší a efektívnejší zážitok z objednávania.

 • Plánovanie doručenia bez námahy

  myBalzers vám poskytne úplnú transparentnosť o tom, kedy môžete očakávať svoje nástroje alebo komponenty späť. Uveďte preferovaný dátum doručenia, ak máte na mysli konkrétny dátum.

Rýchly prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek

 • Bezpapierové: Bezproblémové ukladanie digitálnych dokumentov

  Len niekoľkými kliknutiami získate jednoduchý prístup ku všetkým svojim faktúram a dokumentom súvisiacim s objednávkami. Bezproblémovo nahrávajte, sťahujte a kontrolujte základné súbory vrátane správ o kvalite, inšpekcií a výkresov, aby ste zlepšili svoje skúsenosti so správou objednávok.

 • Bezproblémové pohodlie: objednávanie 24/7

  Pohodlie myBalzers eliminuje potrebu telefonického kontaktu, čo šetrí čas aj námahu. Online objednávanie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, čo vám umožňuje kedykoľvek zadávať objednávky.

 • Zostaňte informovaní vďaka logistike v reálnom čase

  Zažite efektivitu logistiky v reálnom čase so schopnosťou kedykoľvek sledovať vaše objednávky.

Zaregistrujte sa teraz a využite výhody myBalzers

 

Štyri jednoduché kroky na vytvorenie účtu

 • Kliknite na "Zaregistrovať sa" a vytvorte si účet

  Vytvorenie účtu je jednoduché a trvá menej ako 2 minúty. Stačí prejsť na webovú stránku myBalzers a kliknúť na "Zaregistrovať sa".

 • Vyplňte požadované informácie

  Potom stačí zadať platnú e-mailovú adresu, niekoľko osobných údajov a informácie o vašom podnikaní: krajinu, názov spoločnosti a zákaznícke číslo a dohodnúť sa na podmienkach a zásadách ochrany osobných údajov spoločnosti Oerlikon. Vaše zákaznícke číslo nájdete na každej faktúre Balzers vpravo hore.

 • Skontrolujte svoj e-mailový účet a nastavte heslo

  Potom dostanete e-mail, ktorý vás bude informovať, že vaša žiadosť bola prijatá. Vašu žiadosť o registráciu spracujeme a overíme. Do 1-2 pracovných dní by mal byť váš účet dokončený a dostanete ďalší e-mail so žiadosťou o nastavenie hesla.

 • Váš účet myBalzers je pripravený na používanie

  Po nastavení hesla prejdite na stránku myBalzers, prihláste sa pomocou svojho e-mailu a hesla a ste pripravení zadať svoju prvú online objednávku!

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up