Choose your country / language

Turbine Pro
Industrial Gas Turbine
Steam Turbines
Engine in flight

Vysoká tvrdosť a húževnatosť povlaku BALINIT TURBINE PRO zaisťuje vynikajúcu ochranu proti odieraniu, erózii z pevných častíc a erózii z kvapôčiek, takže je ideálny pre vysoko namáhané presné komponenty, a to aj pri vysokých teplotách.  Hotový poťahovaný výrobok má extrémne nízku drsnosť povrchu (<0,1 Raμm) bez akéhokoľvek následného obrábania.

Rodina povlakov BALINIT TURBINE PRO využíva štruktúru kombinovaného nitridu titánu a hliníka (TiAlN) s výsledným optimálnym vyvážením vysokej tvrdosti a zvyškového namáhania tlakom. Dáva tak skvelé vlastnosti najmä vysoko namáhaným dielom.

BALINIT TURBINE PRO možno aplikovať na komponenty z ocele, legovanej zliatiny a titánu s minimálnym dopadom na únavovú životnosť.

Antikorózne turbínové povlaky BALINIT TURBINE PRO odolné proti erózii umožňujú dlhšie cykly údržby a funkčnú spoľahlivosť

  • Povlaky PVD a PACVD sú vhodné najmä pre presné komponenty vzhľadom na rovnomernosť povlakov, opakovateľnosť a tiež preto, že nie je potrebná žiadna úprava po dokončení!
  • Riešenia spoločnosti Oerlikon Balzers ponúkajú technológie šetrné k životnému prostrediu, ktoré znižujú prevádzkové náklady, predlžujú servisné intervaly a chránia cenné komponenty proti všetkým druhom opotrebovania
  • BALINIT TURBINE PRO je 40 x odolnejší než oceľ
  • 5 x odolnejší voči erózii než iné riešenia povlakov PVD
  • Minimálna únava pôvodného materiálu hotových komponentov
  • Udržuje drsnosť povrchu na zvýšenie účinnosti prúdenia plynu

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up