Choose your country / language

BALIQ ANTOS Hladký prechod do nehrdzavejúcej ocele pre dlhšiu životnosť nástroja

Závitovanie je často konečným výrobným krokom a zabezpečenie vysokokvalitného produktu v tejto kritickej konečnej fáze si vyžaduje, aby kohútiky fungovali efektívne a spoľahlivo. Preto hrá vo výrobnom procese dôležitú úlohu vysokovýkonný povlak: výrazne zlepšuje odolnosť proti opotrebeniu, umožňuje priaznivú krivku krútiaceho momentu a zlepšuje tvorbu a odstraňovanie triesok.

Nástroje s povlakom BALIQ ANTOS
Nástroje s povlakom BALIQ ANTOS
Prsteň BALIQ

Využili sme všetky naše skúsenosti a odborné znalosti na vývoj systému BALIQ® ANTOS, ktorý je založený na priekopníckej technológii S3p, ktorá umožňuje extrémne tvrdé povlaky s veľmi hladkými povrchmi a vynikajúcou priľnavosťou.

BALIQ® ANTOS pozostáva zo základného povlaku AlCrN s vynikajúcou odolnosťou proti opotrebeniu, ktorý ponúka vysoký výkon, najmä pri poklepaní z nehrdzavejúcej ocele. Vrchný povlak WC/C poskytuje výnimočné trecie a mazacie vlastnosti s vysokou teplotnou odolnosťou. Výsledkom je plynulý bežecký efekt s optimalizovanou tvorbou a odstraňovaním čipov. Nízky krútiaci moment s menším maximálnym zaťažením pomáha zabezpečiť stabilný výkon a dlhšiu životnosť nástroja.

Technológia S3p® vytvára hladký povrch bez kvapiek Stabilný a spoľahlivý proces obrábania, nie je potrebná žiadna dodatočná úprava
Homogénne rozloženie povlakov Najvyššia presnosť geometrie rezného nástroja
Základná vrstva AlCrN poskytuje vysokú odolnosť proti opotrebeniu a vynikajúcu priľnavosť Predĺžená životnosť nástroja pri poklepaní z nehrdzavejúcej ocele
Vrchná vrstva WC/C ponúka vynikajúce suché mazanie Hladký efekt chodu a optimálna tvorba čipov
Nižšie krútiace momenty s menším maximálnym zaťažením Stabilný výkon a dlhšia životnosť
Nízky koeficient trenia Menšie tepelné zaťaženie nástroja a vynikajúca kvalita povrchu

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up