\uf1ad

Všetky novinky o INNOVENTA kila

Maximálna flexibilita pre maximálnu produktivitu. Čítaj viac ...

Inaugurácia najväčšieho zákazníckeho centra na…

Otvorenie nového závodu na tepelné spracovanie automobilových komponentov vo Veľkej Ide. čítať ďalej

"Čo bude ďalej" o 30 rokov?

Túžba Mitsubishi Hitachi inšpiruje pre pokrok. Prečítaj si príbeh ...

Chráňte svoje lopatky

BALINIT TURBINE PRO - Ochrana kompresorov proti erózii čítať ďalej

 • Automobilový priemysel a doprava

  Automobilový priemysel a doprava

  Či už ide o motory alebo hnacie ústrojenstvo, olejové čerpadlá alebo brzdy, svetlomety alebo disky kolies, karosériu alebo interiér: v moderných motorových vozidlách, motocykloch, nákladných vozidlách, lodiach či vlakoch je sotva niečo, čo by počas výroby alebo prevádzky neprichádzalo do styku s povrchovými úpravami od spoločnosti Oerlikon Balzers.

 • Letecký priemysel

  Letecký priemysel

  Komponenty pre letectvo musia vydržať tie najnáročnejšie podmienky a spĺňať prísne bezpečnostné predpisy, ako aj predpisy v oblasti životného prostredia. Povlaky Oerlikon Balzers sú navrhnuté tak, aby riešili tieto výzvy - pri výrobe súčiastok a nástrojov a počas celej ich životnosti.

 • Zdravotníctvo, potravinárstvo a balenie

  Zdravotníctvo, potravinárstvo a balenie

  Hygiena a bezpečnosť majú zásadný význam pre farmaceutický a potravinársky priemysel. Nekompromisne vysoká kvalita, extrémna čistota, súlad s predpismi o biokompatibilite, ľahké čistenie komponentov - všetky tieto požiadavky možno splniť s povlakmi BALINIT.

 • Energia

  Energia

  Nepretržitá prevádzka a extrémne prostredia kladú tie najvyššie nároky na jednotlivé diely veterných mlynov a turbín, komponentov používaných pri prieskume ropy a zemného plynu a pri postupoch používaných na výrobu týchto dielov a komponentov. Spoločnosť Oerlikon Balzers vie poskytnúť optimálne riešenie pre každý prípad.

 • Spotrebiteľské tovary

  Spotrebiteľské tovary

  Či už domáce spotrebiče, spotrebná elektronika alebo športové vybavenie - väčšina vecí, ktoré dnes používame, je vyrobená z kovu alebo plastu. Povlaky Oerlikon Balzers zlepšujú dizajn, vlastnosti a životnosť moderného spotrebného tovaru a zaisťujú ich efektívnejšiu výrobu.

 • Strojárstvo

  Strojárstvo

  Spoločnosť Oerlikon Balzers ponúka širokú škálu riešení povrchových úprav, ktoré výrazne zlepšujú výkonnostné vlastnosti a trvanlivosť nástrojov na výrobu dielov a presných komponentov, používaných v širokom spektre technických aplikácií.

 • Obrábacie stroje

  Nástrojové aplikácie

  Opotrebovanie je hlavným faktorom, ktorý obmedzuje životnosť nástrojov a presných komponentov.
  Potiahnutie nástrojov s povlakmi Balzers je najúčinnejší spôsob, ako zlepšiť produktivitu a kvalitu spracovania kovov a plastov.