\uf1ad

Chráňte svoje lopatky

BALINIT TURBINE PRO - Ochrana kompresorov proti erózii čítať ďalej

BALITHERM IONIT ST: pre nemagnetické ocele

Ideálny pre automobilový a potravinársky priemysel. čítať ďalej

Vylepšené povlaky automobilových komponentov s…

Riešenie ta-C pre prostredia s vysokými teplotami. čítať ďalej

BALIFOR M – inteligentné riešenie pre vysokovýkonné…

Nový povlak z nitridu molybdenitého pre automobilový priemysel. čítať ďalej

 • Automobilový priemysel a doprava

  Automobilový priemysel a doprava

  Či už ide o motory alebo hnacie ústrojenstvo, olejové čerpadlá alebo brzdy, svetlomety alebo disky kolies, karosériu alebo interiér: v moderných motorových vozidlách, motocykloch, nákladných vozidlách, lodiach či vlakoch je sotva niečo, čo by počas výroby alebo prevádzky neprichádzalo do styku s povrchovými úpravami od spoločnosti Oerlikon Balzers.

 • Letecký priemysel

  Letecký priemysel

  Komponenty pre letectvo musia vydržať tie najnáročnejšie podmienky a spĺňať prísne bezpečnostné predpisy, ako aj predpisy v oblasti životného prostredia. Povlaky Oerlikon Balzers sú navrhnuté tak, aby riešili tieto výzvy - pri výrobe súčiastok a nástrojov a počas celej ich životnosti.

 • Zdravotníctvo, potravinárstvo a balenie

  Zdravotníctvo, potravinárstvo a balenie

  Hygiena a bezpečnosť majú zásadný význam pre farmaceutický a potravinársky priemysel. Nekompromisne vysoká kvalita, extrémna čistota, súlad s predpismi o biokompatibilite, ľahké čistenie komponentov - všetky tieto požiadavky možno splniť s povlakmi BALINIT.

 • Energia

  Energia

  Nepretržitá prevádzka a extrémne prostredia kladú tie najvyššie nároky na jednotlivé diely veterných mlynov a turbín, komponentov používaných pri prieskume ropy a zemného plynu a pri postupoch používaných na výrobu týchto dielov a komponentov. Spoločnosť Oerlikon Balzers vie poskytnúť optimálne riešenie pre každý prípad.

 • Spotrebiteľské tovary

  Spotrebiteľské tovary

  Či už domáce spotrebiče, spotrebná elektronika alebo športové vybavenie - väčšina vecí, ktoré dnes používame, je vyrobená z kovu alebo plastu. Povlaky Oerlikon Balzers zlepšujú dizajn, vlastnosti a životnosť moderného spotrebného tovaru a zaisťujú ich efektívnejšiu výrobu.

 • Strojárstvo

  Strojárstvo

  Spoločnosť Oerlikon Balzers ponúka širokú škálu riešení povrchových úprav, ktoré výrazne zlepšujú výkonnostné vlastnosti a trvanlivosť nástrojov na výrobu dielov a presných komponentov, používaných v širokom spektre technických aplikácií.

 • Obrábacie stroje

  Nástrojové aplikácie

  Opotrebovanie je hlavným faktorom, ktorý obmedzuje životnosť nástrojov a presných komponentov.
  Potiahnutie nástrojov s povlakmi Balzers je najúčinnejší spôsob, ako zlepšiť produktivitu a kvalitu spracovania kovov a plastov.


Víta vás spoločnosť Oerlikon Balzers

Spoločnosť Oerlikon Balzers je jedným z popredných svetových dodávateľov technológií povrchových úprav, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov a nástrojov v priemyselných odvetviach na spracovanie kovov a plastov.