Choose your country / language

Či už prostredníctvom vyššej produktivity, spoľahlivejšou výrobou alebo zvýšenou efektivitou – ochranné nátery ponúkajú obrovský potenciál úspor.

Strihanie

Potiahnuté nástroje môžu tolerovať výrazne vyššie rezné rýchlosti, čo znižuje dobu obrábania a výšku nákladov. Ich vynikajúca odolnosť proti opotrebovaniu viac než výrazne predlžuje životnosť nástroja.

Vysokorýchlostné rezanie (HSC) a suché obrábanie vytvára extrémne vysoké teploty. Vďaka vynikajúcej tepelnej stabilite, horúcej tvrdosti a odolnosti proti oxidácii povlaku, teplo sa odvádza cez čipy, bez toho by malo nepriaznivý vplyv na brit.

Špeciálne povlaky s nízkymi koeficientmi trenia a nízky sklon k adhézii uľahčuje obrábanie ťažko obrobiteľných materiálov ako sú: hliník, titán a zliatiny horčíka a vysoko legovaných ocelí.

Ponúkame ideálne nátery pre danú aplikáciu, podľa obrábaného materiálu a spracovania. Či sústruženie, frézovanie, vŕtanie, vystružovanie, rezanie závitov alebo ozubenie - naše prvé nátery zabezpečia, že vaša produkcia bude rýchlejšia, efektívnejšia a spoľahlivejšia.

Generálna oprava

Opätovne zaobstarané a opracované nástroje poskytujú rovnaký výkon ako nové potiahnuté nástroje a tým výrazne dlhšiu životnosť nástroja.

Spätná väzba alebo otázky? Spojte sa s nami!

keyboard_arrow_up