Choose your country / language

Kariéra

Je vášeň hnacou silou vašej kariéry? Pridajte sa k Oerlikon Balzers!

Kariéra

Oerlikon Balzers, ktorá zamestnáva asi 4 600 ľudí v Európe, Amerike a Ázii, je súčasťou skupiny Oerlikon Group, Surface Solutions Segment, priemyselnej skupiny špecializujúcej sa na stroje a zariadenia.

Popredná svetová technologická a inžinierska skupina Oerlikon prevádzkuje svoje podnikanie v dvoch segmentoch – riešenia povrchových úprav a umelé vlákna – a má celosvetovú stopu okolo 11 800 zamestnancov na 207 miestach v 38 krajinách. Spoločnosť Oerlikon dosiahla v roku 2021 tržby vo výške 2,6 miliardy CHF a investovala cca 105 miliónov CHF do výskumu a vývoja.

Chceli by ste pracovať v podnikateľskom prostredí, ktoré vám umožňuje slobodne si predstaviť, čo je možné - pozrite sa na naše voľné miesta  v skupine a pošlite nám svoju prihlášku. Tešíme sa na vašu odpoveď.

Voľné miesta

Odborná príprava v spoločnosti Oerlikon Balzers v Lichtenštajnsku

Hľadáte učňovskú prípravu na modernom pracovisku, kde môžete vyvíjať a vyrábať moderné technológie? Potom sa pripojte k tímu TeamTechnologieZukunft. Ako? Jednoducho kliknete sem, ak sa chcete dostať do tréningového centra  OC Oerlikon Balzers AG training center v Balzers, Lichtenštajnsko!

Sme prvým regiónom v odbornom vzdelávaní a úspešne sme od svojho založenia v roku 1946 vyškolili viac ako 1 500 učňov. Stránka Balzers v súčasnosti uskutočňuje školenie mladých ľudí v jedenástich profesiách s veľkou perspektívou v budúcnosti.

OC Oerlikon Balzers AG training center

Odporúčania zamestnancov

Zaujímavé, či by práca v spoločnosti Oerlikon Balzers mohla byť aj pre vás? Počujte, čo zamestnanci povedali o práci v spoločnosti Oerlikon Balzers.

Denis Kurapov
Project Manager R&D Tools

Canet Acikgoz
Project Manager R&D Medical

Engineering Team

Kontaktujte nás

Petra Ammann

Petra Ammann

Head of Communications Oerlikon Balzers
keyboard_arrow_up