Choose your country / language

Tvarovanie kovov S BALINIT a BALITHERM ošetrené matrice si zachovávajú svoj tvar dlhšie

Nástroje na tvárnenie kovov vyžadujú dlhotrvajúce, vysoko kvalitné, spoľahlivé a robustné povrchové riešenia, ktoré zabezpečia vysokú produktivitu lisovacieho lisu. Riešenia spoločnosti Oerlikon Balzers sú nevyhnutné pre aplikácie ako je hĺbkové ťahanie, vyprázdňovanie, orezávanie alebo dierovanie a je určené na špeciálne nástroje, malé alebo veľké šarže. Lisovacie nástroje v kombinácii s povrchovou úpravou od spoločnosti Balzers výrazne zvyšujú kvalitu a produktivitu vašej aplikácie na tvárnenie kovov.

Tvarovanie kovov

Ekonomická účinnosť a presnosť sú cieľom všetkých operácií razenia. Povrchové bodovanie, vyzdvihnutie, poškodenie, otryskávanie a ďalšie povrchové chyby na dieloch spôsobujú prepracovanie alebo šrot a zvyšujú náklady na nekvalitu. Povrchovo upravené nástroje od spoločnosti Oerlikon Balzers si zachovali svoju formu oveľa dlhšie ako neošetrené nástroje a výrazne znižujú náklady a prestoje tým, že zlepšujú kvalitu dielov. Oerlikon Balzers ponúka riešenia na kľúč pre všetky operácie lisovania od hlboko ťahaných komponentov vysokej pevnosti až po vonkajšie časti triedy A.

S BALINIT® a BALITHERM® od firmy Oerlikon Balzers môžete využívať::

  • Dlhšiu životnosť prostredníctvom vynikajúcej ochrany proti opotrebovaniu funkčných plôch, rezných hrán a polomerov výkresu.
  • Nižšie výrobné náklady v dôsledku vyšších mier zdvihu a zvýšenej životnosti.
  • Redukované použitie mazadiel kombináciou pevnej základnej vrstvy a hornej vrstvy s nízkym trením.
  • Vyššiu výrobnú spoľahlivosť vďaka zníženiu zaťaženia nástroja a monitorovaniu optického opotrebovania.
  • Lepšia kvalita povrchu prostredníctvom vynikajúcej ochrany proti opotrebovaniu a zníženého zvárania za studena.

Nájdite najlepšiu povrchovú úpravu pre vaše potreby tu:

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up