Wybierz kraj/język

Zamawiaj najnowsze powłoki online przez platformę myBalzers

Cyfrowe zamówienia - bądź zawsze na bieżąco

Zamawiaj najnowsze powłoki online przez platformę myBalzers
Zamawiaj najnowsze powłoki online przez platformę myBalzers
Zamawiaj najnowsze powłoki online przez platformę myBalzers

Cyfrowa usługa myBalzers umożliwia łatwe zamawianie i śledzenie zleceń online, monitorowanie statusu zamówienia w czasie rzeczywistym i dostęp do powiązanych dokumentów - w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki ustandaryzowanym uslugom powlekania na całym świecie, Twoje narzędzia i komponenty są w najlepszych rękach.

Dlaczego warto zamawiać online z wykorzystaniem myBalzers?

 • Usprawnienie procesu przygotowania zamówienia

  Oszczędzaj czas, składając zamówienie online. Gwarantujemy, że jesteśmy gotowi do przetworzenia zamówienia natychmiast po jego przybyciu do naszego centrum powlekania.

 • Łatwiejsze zamawianie stałego asortymentu

  Szybkie zamawianie tych samych pozycji z użyciem funkcji "zamów ponownie". Dodaj szczegółowe informacje o swoich ulubionych produktach i zapisz je w myBalzers, dla płynnego i wydajnego składania zamówień.

 • Łatwe planowanie dostaw

  myBalzers zapewnia pełną przejrzystość informacji o tym, kiedy można spodziewać się zwrotu narzędzi lub komponentów. Wskaż preferowaną datę dostawy, jeśli usługa ma być wykonana w konkretnym terminie.

Szybki dostęp w dowolnym miejscu i czasie

 • Bez papieru: przechowywanie dokumentów w wersji cyfrowej

  Wystarczy kilka kliknięć, aby bez wysiłku uzyskać dostęp do wszystkich faktur i dokumentów związanych z zamówieniem. Płynnie przesyłaj, pobieraj i przeglądaj niezbędne pliki, aby usprawnić zarządzanie zamówieniami.

 • Wygoda: zamawianie 24/7

  Wygoda myBalzers eliminuje potrzebę kontaktu telefonicznego, oszczędzając czas i zaangażowanie. Możliwość zamówienia online jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, umożliwiając podgląd zamówień w dowolnym momencie.

 • Bądź na bieżąco dzięki logistyce w czasie rzeczywistym

  Doświadcz wydajności logistyki w czasie rzeczywistym dzięki możliwości śledzenia zamówień w dowolnym momencie.

Zarejestruj się teraz i korzystaj z myBalzers

 

Tylko cztery proste kroki, aby utworzyć konto

 • Kliknij "Zarejestruj się", aby utworzyć konto

  Utworzenie konta jest łatwe i zajmuje mniej niż 2 minuty. Wystarczy wejść na stronę myBalzers i kliknąć "Zarejestruj się".

 • Wypełnij formularz

  Następnie wystarczy podać prawidłowy adres e-mail, kilka danych osobowych i informacji o firmie: kraj, nazwę i numer klienta oraz zaakceptować Regulamin i Politykę prywatności Oerlikon. Numer klienta znajduje się na każdej fakturze Balzers w prawym górnym rogu.

 • Wprowadź swój adres e-mail i ustaw hasło

  Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z prośby o rejestrację. Przetworzymy i zweryfikujemy Twoją prośbę o rejestrację i w ciągu 1-2 dni roboczych Twoje konto powinno być gotowe, a Ty otrzymasz kolejną wiadomość e-mail z prośbą o ustawienie hasła.

 • Twoje konto myBalzers jest gotowe do użycia

  Po ustawieniu hasła przejdź do witryny myBalzers i zaloguj się za pomocą adresu e-mail i hasła, a będziesz gotowy do złożenia pierwszego zamówienia online!

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up