Choose your country / language

High End Deco

Dekoratívne nátery Oerlikon Balzers kombinujú bezkonkurenčnú odolnosť proti opotrebeniu s vynikajúcimi dizajnovými úpravami.

High End Deco

Oerlikon Balzers ponúka ochranu proti opotrebeniu bezkonkurenčnými povlakmi v priemysle v širokej škále farieb, čo umožňuje vernú realizáciu dizajnu a produktových nápadov. Tieto povlaky sú navyše extrémne tvrdé a vysoko odolné proti oteru a poškriabaniu.

BALTONE™: Použite riešenie ochrany s pútavým dizajnom.

BALTONE™ povlaky sa vyznačujú ich dostupnosťou v širokej škále farieb a elegantnosťou, v súlade s ich dekoratívnou príťažlivosťou. Sú navyše extrémne tvrdé a vysoko odolné proti opotrebovaniu a poškriabaniu. 

Zistite viac o povlakoch BALTONE™

BALINIT®: Sálajúce farebné nátery, ktoré sú známe po celom svete.

Extrémne tvrdé, mimoriadne odolné proti opotrebeniu a vysoko odolné proti poškriabaniu - Oerlikon Balzers 'povlaky BALINIT® splnia každé želanie. Široká škála dostupných farieb z nich navyše robí ideálne riešenie pre dekoratívne aplikácie.

Zistite viac o povlakoch BALINIT®

BALIQ™: Inovatívne generácie povlakovania k dispozícii v mnohých rôznych farbách.

BALIQ povlaky ponúkajú revolučné vlastnosti ako je extrémna hladkosť a vynikajúca tvrdosť v mnohých farbách. Alebo pre jednoduchšie spresnenie, sofistikovaný štýl A odolnosť proti opotrebovaniu v jednom nátere!

Zistite viac o povlakoch BALIQ™

Prehľad prevedenia
  BALTONE™ BALINIT® BALIQ
Tvrdosť ++ +++ +++
Odolnosť proti poškriabaniu + ++ +++
Odolnosť proti oteru + ++ +++
Farebná škála +++ + +
Odolnosť voči chemikáliám a korózii spôsobenej zaparením ++ ++ ++
Biokompatibilita ++ ++ +
Zákaznícke farby

Tiež formulujeme vlastné farby podľa špecifických potrieb a jednotlivé aplikácie v úzkej spolupráci s našimi zákazníkmi, čím rozširujeme rozsah pôsobnosti pre inšpiráciu, tvorbu a produkciu.

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up