Choose your country / language

Sociálny web

Komunikujte s nami na našich kanáloch sociálnych médií

Povrchové technológie, progresívne materiály a ich výhody pri spracovaní kovov a polymérov sú témami veľkého záujmu smerom k udržateľnej budúcnosti. Získajte informácie o najnovších novinkách z odvetvia od spoločnosti Oerlikon Balzers a jej technologických sesterských značiek na webinároch a sledujte nás na našich kanáloch sociálnych médií. Tešíme sa na vaše lajky a komentáre.

LinkedIn

LinkedIn

Udržiavajte s nami profesionálne obchodné kontakty
Všetky informácie o najnovších produktoch a udalostiach zo sveta povrchových riešení

LinkedIn je sociálna obchodná sieť, kde môžete najlepšie nadviazať a udržiavať kontakty po celom svete. Nájdete tu všetko o náterových technológiách a zariadeniach, najnovších povrchových riešeniach, kde pomáhajú zvyšovať efektivitu a produktivitu a oveľa viac.

Oerlikon Balzers na LinkedIn

YouTube

YouTube

Naše poznatky v oblasti povrchových riešení a inovácií náterov zdieľame vo videu

Na YouTube kanáli Oerlikon Balzers sa môžete dozvedieť veľa o našich povrchových riešeniach: na akej technológii sú založené, ako funguje proces povlakovania, čo sa deje vo vnútri náterového systému, pre ktoré aplikácie sú najvhodnejšie atď. Okrem toho máme pre vás na YouTube veľa zaujímavých informácií o našich najnovších inováciách náterov, z podujatí a rozhovorov a tiež o histórii poprednej technologickej značky pre PVD nátery. Užite si to, sledujte nás a zdieľajte naše videá!

Pridajte sa k nám na YouTube

Webináre

Webináre

Odborné znalosti z našich hosťovaných webinárov

Početné technológie a riešenia povrchovej úpravy už boli prezentované na webinároch,          s pomocou skúsených odborníkov. Využite výhody tohto pokročilého školiaceho formátu, ktorý vám v krátkom čase poskytne prehľad o našich náteroch a ich možných aplikáciách.

Radi sa podelíme o naše odborné znalosti tým, že vám sprístupníme záznamy z našich webinárov (vyžaduje sa prihlásenie / registrácia).

Záznamy z webinárov na GoToStage

Facebook

Facebook

Zoznámte sa s nami na najpoužívanejšom kanáli sociálnych médií

Ani jeden deň bez Oerlikonu: auto, ktoré šoférujete, ďalšie lietadlo, ktoré vezmete, alebo oblečenie, ktoré nosíte, bude mať pravdepodobne vo vnútri riešenia spoločnosti Oerlikon. Dajte tiež rodine a priateľom vedieť, kde udržateľné povrchové riešenia spoločnosti Oerlikon Balzers šetria cenné suroviny, minimalizujú vplyv na životné prostredie a pomáhajú chrániť naše prírodné zdroje.

Sledujte nás na Facebooku

Instagram

Instagram

Inšpirujte sa obrázkami a príbehmi okolo náterov

Popularita Instagramu je už roky neprerušená. Sme radi, že sa s vami môžeme podeliť o najkrajšie chvíle našej vášne a dať ich do centra pozornosti: nátery. Sledujte nás na Instagrame a nechajte obrázky a príbehy, aby vás preniesli do sveta náterov.

Naše príbehy na Instagrame

Kontaktujte nás

Petra Ammann

Petra Ammann

Head of Communications Oerlikon Balzers
keyboard_arrow_up