Choose your country / language

Naše kompetencie

Povlaky spoločnosti Oerlikon Balzers zvyšujú výkonnosť a účinnosť nástrojov a presných komponentov.

Naše kompetencie
Naše kompetencie

Trenie a opotrebovanie sú hlavnými faktormi, ktoré obmedzujú výkonnosť a životnosť nástrojov a presných komponentov. Povlaky Oerlikon Balzers sú najúčinnejšie a často jediným možným prostriedkom na rozhodujúce zlepšenie ich prevádzkových výkonov.

Ľahšia konštrukcia, stále sa zvyšujúci výkon so stále menším rozmerom, ako aj koncepty prevádzkovania a údržby šetrnejšie k životnému prostrediu: tieto zvyšujúce sa nároky na systémy kladú zodpovedajúco vyššie požiadavky na komponenty a nástroje. Povlaky spoločnosti Oerlikon Balzers ako sú napríklad balíky BALINIT, BALIQ a ePD môžu byť prispôsobené príslušnej aplikácii, čím sa otvoria cesty k úplne novým výkonnostným normám.

Povlakované rezacie a tvárniace nástroje umožňujú spracovanie náročnejších materiálov v kratších časoch s nižšou spotrebou spracovateľského materiálu a s lepšou kvalitou. Pre automobilové a presné komponenty povlaky otvárajú nové možnosti návrhu, pretože stále menšie súčasti nielenže ušetria vyššie náklady, ale sú aj spoľahlivejšie, dlhšie trvajúce a menej nákladné.

Výskum a vývoj ako základ neustálych inovácií je ústrednou témou firemnej stratégie spoločnosti Oerlikon Balzers. Výskum a vývoj sa uskutočňuje predovšetkým v Lichtenštajnsku a vedci spoločnosti Oerlikon Balzers sú v popredí vedy, pravidelne publikujú v renomovaných vedeckých časopisoch a poskytujú prednášky na významných medzinárodných konferenciách.

Naše ponuky

Náterové služby: Oerlikon Balzers prevádzkuje vlastné náterové centrá v každom hlavnom priemyselnom regióne Európy, Ameriky a Ázie. Desaťtisíce zákazníkov využívajú túto možnosť zmluvného povlakovania. Každý deň Oerlikon Balzers pokrýva tisíce stoviek nástrojov a presných komponentov pre svojich zákazníkov.

Systémy povrchovej úpravy: Integrujte systémy natierania a kompletné výrobné linky spoločnosti Oerlikon Balzers do vlastného výrobného systému (systémov) pod vlastným vedením.

Vnútorné povlakovacie centrá: Oerlikon Balzers ponúka pre inštaláciu veľkých objemov interné centrá prevádzkované a riadené spoločnosťou Oerlikon Balzers, ale vo vašich priestoroch a úplne integrované do vášho výrobného systému.

Predaj a podpora zákazníkov

S viac ako 110 centrami na nanášanie povlakov vo viac ako 36 krajinách ponúka Oerlikon Balzers svojim zákazníkom najväčšiu predajnú, servisnú a popredajnú sieť v priemysle.

Kontaktujte nás

Petra Ammann

Petra Ammann

Head of Communications Oerlikon Balzers

Spätná väzba alebo otázky? Spojte sa s nami!

keyboard_arrow_up