Choose your country / language

BALINIT ALCRONA EVO
Gelişmek için doğdu. Uzun süre dayanacak şekilde tasarlandı.

BALINIT ALCRONA EVO

… 2004 yılında tanıtılan evrensel kaplamada gerçek bir evrim. Birçok metal işleme uygulamasında olağanüstü sonuçlar sunarak bir kez daha kriterleri belirliyor. Selefi ile karşılaştırıldığında takımlarınızın ömrünü %30'dan fazla artırabiliyor, hatta bilendiğinde dahi.

BALIQ kaplamayla artırılmış performans
PcBN materyalleri üzerine örnek çalışma

BALIQ kaplamayla artırılmış performans

Polikristalin bor nitrür (PcBN) üretiminde uzman olan Element Six, bir vaka çalışmasında yüksek performanslı PcBN malzemelerinin kesme performansının ve uygulama penceresinin PVD kaplamalar kullanılarak nasıl geliştirilebileceğini araştırdı. Sonuç: BALIQ ALTINOS bazlı kaplama kullanıldığında neredeyse %40 performans artışı gösterdi.

BALIQ TISINOS PRO
Geleneksel teknolojilerin ötesinde

BALIQ TISINOS PRO

Sertleştirilmiş çelikleri, paslanmaz çelikleri veya yüksek sıcaklık alaşımlarını işleyen kesici takımlar, yüksek termal gerilime dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmış bir kaplama gerektirir. Artırılmış dayanıklılık ve aşınma direnci, BALIQ® TISINOS PRO'yu 70 HRC 'ye kadar sert işleme için tercih edilen kaplama haline getirir.

Uygulamanız için doğru kaplamayı bulun!
Kaplama Rehberi

Uygulamanız için doğru kaplamayı bulun!

Bir takım, kalıp veya bileşen üzerindeki doğru yüzey kaplaması, maksimum verimlilik ve hizmet performansı için çok önemlidir. Oerlikon Balzers Kaplama Rehberi sayesinde, üretimle ilgili yalnızca birkaç veriyi seçerek saniyeler içinde optimum çözümü bulabilirsiniz. Derinlemesine analiz ve karar desteği için yerel satış temsilciniz tavsiye vermekten memnuniyet duyacaktır.

Oerlikon Balzers Kaplama ve Yüzey Teknolojileri

Oerlikon Balzers, metal işleme ve plastik sektörlerinde kullanılan hassas komponentlerin ve kesici takımların performansını artıran yenilikçi yüzey teknolojilerinin dünyada lider firmasıdır.

Our Core Competencies

Endüstrinize Uygun Çözümler

Portföyümüz

Başarılı olmanız için isteğe göre uyarlanmış çözümler

Takımlardaki ve hassas komponentlerdeki sürtünme ve aşınma yıllık bazda milyarlarca avro maliyete neden olmaktadır. Oerlikon Balzers yüzey çözümleri bu kayıpları hızlı ve etkin bir şekilde azaltmaya yardım eder.

Portföyümüz

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up