\uf1ad

Size uygun olan kaplama çözümü için tıklayınız

Uygulama, portföy, pazar ve kaplama kullanım kılavuzu olmak üzere dört farklı açıdan size… devamını oku

Plastik Kalıplar

Oerlikon Balzers, plastik enjeksiyon ve ekstrüzyon kalıplarının temel kriterlerine katkı… devamını oku

Yüksek performanslı yuvarlak takımlar için takım…

Tek bir çatı altında takım bileme ve yenileme hizmetleri devamını oku

BALINIT® FORMERA

Form verme kalıplarında kullanılan sert saclarda (AHSS) bile dayanıklıdır. BALINIT FORMERA hakkında daha fazla bilgi edinin

 • Otomotiv ve Ulaştırma

  Otomotiv ve Ulaştırma

  İster motorlar, aktarma organları, yağ pompaları veya frenler olsun isterse de farlar, jantlar, karoser veya iç mekanlar olsun, modern otomobillerde, motosikletlerde, kamyonlarda, gemilerde ve trenlerde Oerlikon Balzers kaplamalarının bulunmadığı bir bölüm neredeyse yoktur.

 • Havacılık ve Uzay

  Havacılık ve Uzay

  Havacılık ve Uzay komponentleri en zor koşullara dayanıklı olmalı ve katı emniyet ve çevre düzenlemelerine uymalıdır. Oerlikon Balzers kaplamaları, komponentler ve takımların üretimi sırasında ve onların çalışma ömürleri boyunca bu zorlukları karşılayacak bir şekilde tasarlanmıştır.

 • Medikal, Gıda ve Ambalajlama

  Medikal, Gıda ve Ambalajlama

  Hijyen ve güvenlik, ilaç ve gıda endüstrilerinde son derece önemlidir. Ödün vermeyen yüksek kalite, son derece temiz, bio-uyumluluk düzenlemelerine uygunluk, temizlemesi kolay komponentler; bunların tümü BALINIT kaplamalarıyla yerine getirilebilir.

 • Enerji

  Enerji

  Sürekli çalışma ve zor çevre koşulları, rüzgar türbinleri ve türbinlerin ayrı ayrı parçaları, petrol ve doğalgaz tetkikinde kullanılan komponentler ve bu parçaları ve komponentleri üretmek için kullanılan proseslerden çok şey beklemektedir. Oerlikon Balzers her durumda optimum çözüm sağlayabilir.

 • Tüketim Malları

  Tüketim Malları

  İster ev aletleri, tüketici elektroniği olsun isterse de spor ekipmanları olsun günümüzde kullandığımız birçok şey metalden veya plastikten yapılmıştır. Oerlikon Balzers kaplamaları çağdaş tüketim mallarının tasarımı, performansı ve hizmet ömrünü artırıyor ve onların üretimini daha verimli hale getiriyor.

 • Mühendislik

  Mühendislik

  Oerlikon Balzers, çok çeşitli mühendislik uygulamalarında kullanılan parça imalat takımlarının ve hassas komponentlerin performansını ve dayanıklılığını önemli ölçüde artıran çok geniş yüzey çözümleri sunuyor.

 • Talaşlı İmalat

  Kesici Takım Uygulamaları

  Aşınma, hassas takımların performansını ve hizmet ömrünü kısıtlayan başlıca faktördür.
  Balzers kaplamalarla geliştirilmiş takımlar metal işleme ve plastik işlemenin verimliliğini ve kalitesini artırmanın en etkin yoludur.