Wybierz kraj/język

Wzrost produktywności, mniejsze zużycie energii i zasobów
Zrównoważony rozwój i powłoki PVD

Wzrost produktywności, mniejsze zużycie energii i zasobów

Powłoki powodują, że zwykłe narzędzia są w stanie wielokrotnie zwiększyć swoje osiągi. Następuje wzrost wydajności, zmniejszenie ilości odpadów, mniejsze zużycie energii i zasobów. Czy wiesz ile zasobów jesteś w stanie oszczędzić stosując powłoki PVD? Znajdź odpowiedź w naszym artykule technicznym.

BALINIT ALCRONA EVO
Born to evolve. Made to last.

BALINIT ALCRONA EVO

... to prawdziwa ewolucja uniwersalnej powłoki wprowadzonej na rynek w 2004 roku. Po raz kolejny wyznacza standardy, zapewniając doskonałe wyniki w wielu zastosowaniach związanych z obróbką skrawaniem oraz obróbką plastyczną. W porównaniu do swojego poprzednika, może wydłużyć trwałość narzędzi o ponad 30% - nawet po regeneracji.

BALIQ TISINOS PRO
Wykraczająca poza konwencjonalne technologie

BALIQ TISINOS PRO

Narzędzia skrawające do obróbki stali hartowanych, stali nierdzewnych lub stopów wysokotemperaturowych wymagają powłoki specjalnie zaprojektowanej, aby wytrzymać wysokie naprężenia termiczne. Zwiększona wytrzymałość i odporność na zużycie sprawiają, że BALIQ® TISINOS PRO jest powłoką najlepszą do obróbki twardych materiałów do HRC 70.

Dobierz powłokę jakiej potrzebujesz!
Przewodnik po powłokach

Dobierz powłokę jakiej potrzebujesz!

Dobór odpowiedniej powłoki na narzędzia i komponenty jest niezwykle istotny, aby uzyskać maksymalną wydajność użytkowania. Dzięki Przewodnikowi po powłokach Oerlikon Balzers znajdziesz optymalne rozwiązanie dla swojej aplikacji w ciągu kilku sekund. Celem uzyskania wsparcia i głębszej analizy zapraszamy do kontaktu z lokalnym doradcą.

Cyfrowa platforma klienta
myBalzers

Cyfrowa platforma klienta

  • Łatwe zamawianie online
  • Śledzenie zamówień 24/7
  • Szybki dostęp w dowolnym miejscu i czasie
  • Informacje logistyczne w czasie rzeczywistym
  • Cyfrowe przechowywanie dokumentów

Oerlikon Balzers powłoki i technologie powierzchniowe

Oerlikon Balzers jest światowym liderem w technologiach powierzchniowych, znacząco zwiększających wydajność i wytrzymałość komponentów i narzędzi do obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Nasze kompetencje

Rozwiązania dla Twojej branży

Nasze portfolio

Indywidualne rozwiązania – dla Twego sukcesu

Tarcie i zużycie narzędzi i precyzyjnych części przekładają się na roczne koszty idące w miliardy euro. Rozwiązania powierzchniowe Oerlikon Balzers umożliwiają szybką i efektywną redukcję tych strat. 

Nasze portfolio

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up