Wybierz kraj/język

Targi EMO | Hanower | Hala 4 | Stoisko B18

Targi EMO | Hanower | Hala 4 | Stoisko B18

Zapoznaj się z kompleksową ofertą rozwiązań powierzchniowych firmy Oerlikon na targach EMO Hannover 2023. Odkryj nasze najnowsze powłoki do obróbki materiałów trudnoobrabialnych, takich jak stal nierdzewna i kompozyty. Poznaj nasze cyfrowe systemy zarządzania narzędziami i monitorowania sprzętu w czasie rzeczywistym.

Webinar: BALDIA diamond coatings

Webinar: BALDIA diamond coatings

The diamond growth process forms the basis of highly wear-resistant diamond coatings. Join our webinar and learn how and why BALDIA diamond coatings help improve cutting performance, enable longer tool life and minimize production costs when machining highly abrasive materials. Register today!

BALIQ TISINOS PRO

BALIQ TISINOS PRO

Narzędzia skrawające do obróbki stali hartowanych, stali nierdzewnych lub stopów wysokotemperaturowych wymagają powłoki specjalnie zaprojektowanej, aby wytrzymać wysokie naprężenia termiczne. Zwiększona wytrzymałość i odporność na zużycie sprawiają, że BALIQ® TISINOS PRO jest powłoką najlepszą do obróbki twardych materiałów do HRC 70.

Dobierz powłokę jakiej potrzebujesz!

Dobierz powłokę jakiej potrzebujesz!

Dobór odpowiedniej powłoki na narzędzia i komponenty jest niezwykle istotny, aby uzyskać maksymalną wydajność użytkowania. Dzięki Przewodnikowi po powłokach Oerlikon Balzers znajdziesz optymalne rozwiązanie dla swojej aplikacji w ciągu kilku sekund. Celem uzyskania wsparcia i głębszej analizy zapraszamy do kontaktu z lokalnym doradcą.

Większa niezawodność w procesie gwintowania

Większa niezawodność w procesie gwintowania

Połączenia śrubowe stanowią istotną rolę dla redukcji kosztów i bezpieczeństwa komponentów stosowanych w  budowie maszyn. Specjalne powłoki Oerlikon Balzers na narzędzia do gwintowania, dzięki swoim właściwościom, zwiększają trwałość narzędzi oraz umożliwiają skrócenie cyklu.

Cyfrowa platforma klienta

Cyfrowa platforma klienta

  • Łatwe zamawianie online
  • Śledzenie zamówień 24/7
  • Szybki dostęp w dowolnym miejscu i czasie
  • Informacje logistyczne w czasie rzeczywistym
  • Cyfrowe przechowywanie dokumentów

Oerlikon Balzers powłoki i technologie powierzchniowe

Oerlikon Balzers jest światowym liderem w technologiach powierzchniowych, znacząco zwiększających wydajność i wytrzymałość komponentów i narzędzi do obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Nasze kompetencje

Rozwiązania dla Twojej branży

Nasze portfolio

Indywidualne rozwiązania – dla Twego sukcesu

Tarcie i zużycie narzędzi i precyzyjnych części przekładają się na roczne koszty idące w miliardy euro. Rozwiązania powierzchniowe Oerlikon Balzers umożliwiają szybką i efektywną redukcję tych strat. 

Nasze portfolio
keyboard_arrow_up