Choose your country / language

BALINIT TURBINE PRO Povlaky na ochranu vašich lopatek

Turbine Pro
Industrial Gas Turbine
Steam Turbines
Engine in flight

Vysoká tvrdost a houževnatost povlaku BALINIT TURBINE PRO umožňuje jedinečnou ochranu proti abrazivnímu opotřebení, erozi pevných částic a erozi kapalných částic, což z něj činí ideální řešení pro vysoce namáhané přesné komponenty i v těch nejnáročnějších tepelných podmínkách.  Hotový povlakovaný výrobek má extrémně nízkou drsnost povrchu (<0,1Raµm) bez jakéhokoli následného obrábění.

Rodina povlaků BALINIT TURBINE PRO využívá strukturu kombinovaného nitrid titanu a hliníku (TiAlN) a představuje tak optimální vyvážení vysoké tvrdosti a vnitřního pnutí. Vzniká tak povlak s velmi vysokým výkonem, který je vhodný zejména pro vysoce namáhané komponenty.

BALINIT TURBINE PRO lze aplikovat na komponenty z oceli, legované slitiny a titanu s minimálním dopadem na únavovou životnost.

Antikorozní povlaky BALINIT TURBINE PRO odolné proti erozi umožňují delší cykly údržby a zaručují funkční spolehlivost

  • Povlaky PVD a PACVD jsou obzvláště vhodné pro přesné komponenty vzhledem k jejich rovnoměrnosti, opakovatelnosti a také proto, že není nutná žádná úprava po dokončení!
  • Řešení společnosti Oerlikon Balzers nabízí technologie šetrné k životnímu prostředí, které snižují provozní náklady, prodlužují servisní intervaly a chrání cenné komponenty proti všem druhům opotřebení
  • BALINIT TURBINE PRO má 40x větší odolnost než ocel
  • 5x více odolný vůči erozi než je tomu u jiných povlakovacích řešení PVD
  • Minimální únava původního materiálu hotových komponent
  • Udržuje drsnost povrchu za účelem zvýšení účinnosti proudění plynu

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up