Choose your country / language

Turbine Pro
Industrial Gas Turbine
Steam Turbines
Engine in flight

BALINIT TURBINE PRO'nun yüksek sertliği ve yapışkanlığı aşınmaya, katı partikül erozyonuna ve sıvı damlası erozyonuna karşı olağanüstü koruma sağlar ve böylece yüksek termal koşullar altında bile yüksek gerilmeli hassas bileşenler için idealdir.  Bitirilen kaplanmış ürünün hiçbir kaplama sonrası işlemeye gerek olmadan son derece düşük bir yüzey pürüzlülüğü (<0.1Raµm) vardır.

Bir titanyum alüminyum nitrür (TiAlN) yapısını kullanan BALINIT TURBINE PRO kaplama ailesi yüksek sertliğin kalıntı basma gerilmesine optimum bir oranıyla sonuçlanır. Bu ise özellikle yüksek gerilmeli bileşenlere harika bir performans verir.

BALINIT TURBINE PRO çelik, süper alaşım ve titanyum bileşenlerinize yorgunluk ömrüne asgari etkiyle uygulanabilir.

BALINIT TURBINE PRO erozyona ve korozyona dayanıklı türbin kaplamaları daha uzun süreli bakım döngülerine ve işlevsel güvenilirliğe olanak verir

  • PVD ve PACVD kaplamalar, kaplama homojenliği, tekrarlanabilirliği ve bitirme sonrası işleme gerek olmamasından dolayı özellikle hassas bileşenler için uygundur!
  • Oerlikon Balzers'in çözümleri işletme giderlerini azaltan, servis aralıklarını artıran ve değerli bileşenleri her tür aşınmaya karşı koruyan çevre dostu kaplama teknolojileri sunar
  • BALINIT TURBINE PRO is çelikten 40 kat daha fazla dayanıklıdır 
  • Diğer PVD kaplama çözümlerinden 5 kat daha fazla erozyona dayanıklıdır
  • Orijinal bitirilmiş bileşen malzemеmesinin asgari yorgunluk kalıntısı
  • Gaz akış etkinliğini iyileştirmek için yüzey pürüzlülüğünü korur

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up