Choose your country / language

BALIQ ANTOS Paslanmaz çeliklerde daha uzun bir takım ömrü için sorunsuz çalışır.

Kılavuzlama genellikle üretimde son adımıdır ve bu kritik son aşamada yüksek kaliteli bir ürün elde etmek, kılavuzların verimli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını gerektirir. Bu nedenle, yüksek performanslı bir kaplama üretim sürecinde önemli bir rol oynar: aşınma direncini önemli ölçüde artırır, uygun bir tork eğrisi sağlar, talaş oluşumu ve uzaklaştırılmasını iyileştirir.

BALIQ ANTOS ile kaplanmış aletler
BALIQ ANTOS ile kaplanmış aletler
BALIQ Yüzük

Biz tüm deneyimimizi ve uzmanlığımızı, yüzeye olağanüstü yapışarak çok pürüzsüz ve son derece sert kaplamalar sağlayan öncü S3p teknolojisine dayanan BALIQ® ANTOS'u geliştirmek için kullandık.

BALIQ® ANTOS ilk katmanında, özellikle paslanmaz çeliğe kılavuz çekerken yüksek performans sunan, mükemmel aşınma direncine sahip AlCrN içerikli bir kaplama bulunur. WC/C içerikli üst katman ise, yüksek sıcaklık direnci ile olağanüstü sürtünme ve yağlama özellikleri sağlar. Sonuç olarak talaş oluşumu ve çıkarılmasının optimize edilmesi sayesinde pürüzsüz bir alıştırma etkisi oluşur. Daha az pik yüküne sahip düşük tork ise, istikrarlı performans ve daha uzun takım hizmet ömrü sağlamaya yardımcı olur.

S3p® teknolojisi, droplet olmadan pürüzsüz bir yüzey üretir Kararlı ve güvenilir işleme süreci, son işlem gerektirmez
Homojen kaplama dağılımı Kesici takım geometrisinde en yüksek hassasiyet
AlCrN tabanlı kaplama katmanı, yüksek aşınma direnci ve mükemmel yapışma sağlar Paslanmaz çelikte kılavuz çekme sırasında daha uzun takım ömrü
WC/C üst katman, olağanüstü kuru yağlama sunar Pürüzsüz alıştırma etkisi ve optimum talaş oluşumu
Daha az pik yükü ile daha düşük torklar Kararlı performans ve daha uzun hizmet ömrü
Düşük sürtünme katsayısı Takım üzerinde daha az termal yük ve mükemmel yüzey kalitesi

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up