Choose your country / language

BALIQ ANTOS Hladký náběh do nerezové oceli pro delší životnost nástroje

Závitování je často posledním výrobním krokem a zajištění vysoce kvalitního produktu v této kritické konečné fázi vyžaduje, aby závitníky fungovaly efektivně a spolehlivě. Proto hraje vysoce výkonný povlak ve výrobním procesu důležitou roli: výrazně zlepšuje odolnost proti opotřebení, zajišťuje příznivou křivku točivého momentu a optimalizuje tvorbu a odvod třísek.

Nástroje s povlakem BALIQ ANTOS
Nástroje s povlakem BALIQ ANTOS
BALIQ ring

Využili jsme všech našich zkušeností a odborných znalostí k vývoji BALIQ® ANTOS, který je založen na průkopnické technologii S3p umožňující extrémně tvrdé povlaky s velmi hladkým povrchem a vynikající přilnavostí.

BALIQ® ANTOS se skládá ze základního povlaku AlCrN s vynikající odolností proti opotřebení, který nabízí vysoký výkon, zejména při závitování nerezové oceli. Vrchní povlak na bázi WC/C poskytuje výjimečné třecí a samomazné vlastnosti s vysokou teplotní odolností. To vytváří efekt hladkého záběhu s optimalizovaným utvářením a odvodem třísek. Nízký točivý moment s menším zatížením pomáhá zajistit stabilní výkon a delší životnost nástroje.

Technologie S3p® vytváří hladký povrch bez dropletů Stabilní a spolehlivý proces obrábění, bez nutnosti dodatečné povrchové úpravy
Homogenní vrstva povlaku Maximální přesnost geometrie řezného nástroje
Základní povlak AlCrN poskytuje vysokou odolnost proti opotřebení a vynikající přilnavost Prodloužená životnost nástroje při závitování nerezové oceli
Vrchní vrstva WC/C nabízí vynikající kluzné vlastnosti Hladký náběh a optimální tvorba třísek
Nižší točivý moment s menším zatížením Stabilní výkon a delší životnost
Nízký koeficient tření Menší tepelné zatížení nástroje a vynikající kvalita povrchu

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up