\uf1ad

Informacje o Oerlikon Balzers

Informacje o Oerlikon Balzers

Oerlikon Balzers jest jednym ze światowych liderów w dostawach innowacyjnych technologii powierzchniowych.

Oerlikon Balzers jest jednym ze światowych liderów w dostawach technologii powierzchniowych, znacząco zwiększających wydajność i wytrzymałość części precyzyjnych i narzędzi do przemysłowej obróbki metali i tworzyw sztucznych.

Niezwykle cienkie i wyjątkowo twarde powłoki, dostępne pod markami BALINIT oraz BALIQ, pozwalają ograniczyć tarcie i zużycie. Marka BALITHERM to liczne usługi z zakresu obróbki cieplnej, natomiast BALTONE obejmuje powłoki dostępne w wielu eleganckich wersjach kolorystycznych, idealnych do zastosowań dekoracyjnych. Za nazwą BALIFOR kryją się indywidualne rozwiązania dla rynku motoryzacyjnego, a ePD to technologie umożliwiające metalizację części z tworzywa sztucznego i osiągnięcie efektu chromu.

W znajdujących się na całym świecie zakładach Oerlikon Balzers i u klientów spółki wykorzystuje się ponad 1100 systemów powlekania. Systemy Balzers są opracowywane i konstruowane w Liechtensteinie, w Langenthal (Szwajcaria) oraz w Bergisch Gladbach (Niemcy). Oerlikon Balzers posiada dynamicznie rozwijającą się sieć ponad 100 centrów powlekania w 35 krajach w Europie, obu Amerykach oraz w Azji. Oerlikon Balzers – razem z Oerlikon Metco oraz Oerlikon AM – stanowi część sektora rozwiązań powierzchniowych w grupie Oerlikon Group (SIX: OERL) z siedzibą w Szwajcarii.

Udostępnij...
Kontakt
Alessandra Doëll
Dyrekcja działu komunikacji
P: +423 388 7500
F: +423 388 5419
Kontakt
Oerlikon Surface Solutions AG Pfaeffikon, Branch Balzers
Iramali 18
9496 Balzers
Liechtenstein
Importuj jako VCF
Kontakt