\uf1ad

Informacje o Oerlikon Balzers

Informacje o Oerlikon Balzers

Oerlikon Balzers jest jednym ze światowych liderów w dostawach innowacyjnych technologii powierzchniowych.

Oerlikon Balzers jest jednym z głównych światowych dostawców technologii powierzchniowych, znacząco zwiększającym wydajność i wytrzymałość części maszyn i narzędzi do obróbki metali i tworzyw sztucznych.

Niezwykle cienkie i wyjątkowo twarde powłoki, dostępne pod markami BALINIT oraz BALIQ, pozwalają ograniczyć tarcie i zużycie. Marka BALITHERM to liczne usługi z zakresu obróbki cieplnej, natomiast BALTONE obejmuje powłoki dostępne w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, idealnych do zastosowań dekoracyjnych. Powłoki BALIMED ThinFilm, charakteryzujące się odpornością na zużycie, biokompatybilnością, antybakteryjnością i obojętnością chemiczną, zostały opracowane specjalnie do zastosowań medycznych. Pod marką technologiczną BALIFOR wprowadzane są technologie umożliwiające indywidualne rozwiązania dla rynku motoryzacyjnego, a ePD to technologie umożliwiające metalizację części z tworzywa sztucznego i uzyskanie wrażenia chromu.

W znajdujących się na całym świecie zakładach Oerlikon Balzers i u klientów spółki wykorzystuje się ponad 1100 urządzeń powlekających. Urządzenia powlekające Balzers są opracowywane i konstruowane w Liechtensteinie, w Langenthal (Szwajcaria) oraz w Bergisch Gladbach (Niemcy). Oerlikon Balzers posiada dynamicznie rozwijającą się sieć ponad 110 centrów powlekania w 36 krajach w Europie, obu Amerykach oraz w Azji. Oerlikon Balzers – razem z Oerlikon Metco oraz Oerlikon AM – stanowi część sektora technologii powierzchniowych w grupie Oerlikon Group (SIX: OERL) z siedzibą w Szwajcarii.

Kontakt
Alessandra Doëll
Dyrekcja działu komunikacji
P: +423 388 7500
F: +423 388 5419
Kontakt
Oerlikon Surface Solutions AG Pfaeffikon, Branch Balzers
Iramali 18
9496 Balzers
Liechtenstein
Importuj jako VCF
Kontakt