Choose your country / language

Oerlikon Balzers Hakkında

Oerlikon Balzers dünyada yenilikçi yüzey teknolojilerinin lider tedarikçilerinden biridir.

Oerlikon Balzers Hakkında

Oerlikon Balzers, metal ve plastik işleme endüstrileri için hassas komponentlerin ve takımların performansını ve dayanıklılığını önemli ölçüde artıran yenilikçi yüzey teknolojileri alanında dünyanın lider tedarikçilerinden biridir.

BALINIT ve BALIQ marka adlarıyla pazarlanan son derece ince ve sıradışı sert kaplamalar sürtünmeyi ve aşınmayı azaltır. BALITHERM markamız ısıl işlem alanında geniş bir yelpaze sunarken, BALTONE markalı kaplamalar dekoratif uygulamalara mükemmel uygunlukta çok çeşitli zarif renkler sunmaktadır. Aşınmaya dayanıklı, biyouyumlu, antimikrobiyal ve kimyasal olarak etkisiz özelliklere sahip BALIMED ince film kaplamaları medikal uygulamalar için özel olarak geliştirilmiştir. BALIFOR teknoloji markası altında şirket, otomotiv pazarına yönelik özel çözümler için teknolojiler sunarken ePD, plastik parçaların krom görünümde metalleştirilmesini sağlamaktadır.

Dünya genelinde 1300'ün üzerinde kaplama sistemi Oerlikon Balzers'in ve müşterilerinin tesislerinde faaliyettedir. Balzers sistemlerinin ekipman mühendisliği ve montajı Lihtenştayn, Langenthal (İsviçre) ve Bergisch Gladbach'da (Almanya) gerçekleştirilmektedir. Oerlikon Balzers; Avrupa, Kuzey-Güney Amerika ve Asya'daki 36 ülkede 110'un üzerinde kaplama merkezinden oluşan ve dinamik büyüyen bir hizmet ağını işletmektedir. Oerlikon Balzers – Oerlikon Metco ve Oerlikon AM ile birlikte – İsviçre asıllı Oerlikon Group'un (SIX: OERL) Yüzey Çözümleri Bölümü'nün bir parçasıdır.

İletişim

Petra Ammann

Petra Ammann

Oerlikon Balzers İletişimler Başkanı

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up