Wybierz kraj/język

SUCOTEC Wysokiej jakości urządzenia do powlekania CVD

SUCOTEC wysokiej jakości urządzenia do powlekania CVD

Seria SUCOTEC kila, mega i giga to nowa generacja wysokiej jakości systemów CVD firmy Oerlikon Balzers. Wykorzystywane na całym świecie systemy potwierdziły wybitną wydajność, elastyczność i niezawodność w tworzeniu nanowarstwowych, multiwarstwowych oraz nowo opracowanych powłok w warunkach produkcyjnych.

  • Większa produktywność
  • Ekonomiczna i elastyczna odpowiedź na przyszłe potrzeby
  • Niskie koszty utrzymania i dłuższy czas sprawności
  • Stała, wysoka jakość powłok – wsad za wsadem
  • Bezpieczeństwo, na którym można polegać

Precyzyjne parametry procesu w systemach SUCOTEC CVD umożliwiają tworzenie wysoko wydajnych powłok. Oerlikon Balzers projektuje urządzenia do powlekania od ponad 70 lat. Jej przedstawicielstwa znajdują się na całym świecie, tworząc niezawodną sieć serwisów i wsparcia technicznego.

Dawny Sucotec AG dostarczał wiodących na rynku urządzeń do powlekania CVD i przez wiele lat zdobył bogate doświadczenie w budowie tych systemów. Poniższe cechy i korzyści sprawiają, że system powlekania CVD jest doskonałym wyborem w dłuższej perspektywie:

Dzięki zwiększeniu komory o 20% w systemach SUCOTEC CVD można powlekać więcej narzędzi w krótszym czasie Zwiększenie produktywności
Rozszerzany system modułowy umożliwia wysoki stopień indywidualizacji Ekonomiczna i elastyczna odpowiedź na przyszłe potrzeby
Prostota w utrzymaniu Niskie koszty utrzymania i dłuższy czas sprawności
Równomierne rozprowadzenie powłoki na całej wysokości Stała, wysoka jakość powłok – wsad za wsadem
Zbędne monitorowanie każdego etapu procesu Bezpieczeństwo, na którym można polegać

Korzystaj ze sprawdzonego produktu wspartego o najwyższej klasy globalną sieć obsługi klienta i wsparcia technicznego firmy Oerlikon Balzers.

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up