Wybierz kraj/język

Czynniki sukcesu optymalnej powłoki

Właściwa powłoka dla danego zastosowania

Wymagania stawiane komponentom i narzędziom stale rosną. Nasze powłoki, które są dostosowane do konkretnych zastosowań, otwierają zupełnie nowe poziomy wydajności w wybranym obszarze.

Czynniki sukcesu optymalnej powłoki
Powłoki Oerlikon Balzers otwierają drzwi do nowych rozwiązań. DlaTwojego sukcesu

W dzisiejszych realiach przemysłowych, to co lżejsze, bardziej kompaktowe, o zwiększonej wydajności to podstawa wraz z ekologiczną obsługą i konserwacją. Wymagania dotyczące komponentów i narzędzi stale rosną. Oerlikon Balzers specjalizuje się w rozwiązaniach powierzchniowych dostosowanych do konkretnych zastosowań, które na nowo definiują standardy wydajności.

Kluczowe czynniki sukcesu dla wysokowydajnych powłok

U podstaw naszej innowacyjności leżą badania i rozwój technologii cienkowarstwowej. Synergia między projektem a powłoką ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia pożądanych rezultatów.
Wybór materiałów do powlekania jest kluczowym punktem wyjścia dla procesów powlekania, ponieważ podłoże ma znaczący wpływ na jakość nakładanej powłoki. Aby zapewnić najwyższe standardy, Oerlikon Balzers wdraża zaawansowane techniki pomiarowe w celu zapewnienia wysokiej jakości.

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Powrót do menu keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up