Wybierz kraj/język

INUBIA B6 & B15 Trwałe, kolorowe powłoki PVD

Maszyny INUBIA B6 oraz B15 gwarantują wykonanie powłok o gładkiej i błyszczącej powierzchni oraz wysokiej trwałości i przyczepności na różnych rodzajach polimerów. Możliwa niska temperatura procesu (od 80°C).

Komory PVD posiadają płaskie wyrzutnie magnetronowe do napylania, obsługującymi zarówno procesy z gazami reagującymi, jak i niereagującymi. Sprawia to, że są one idealne do najwyższej klasy procesów obróbki powierzchniowej, w których łączy się aspekt dekoracyjny, trwałość, efektywność działania i powtarzalność – zachowując wysoką elastyczność w doborze materiału i geometrii podłoża. Różne dekoracyjne i funkcjonalne powłoki cienkowarstwowe mogą być nakładane poprzez inteligentne połączenie różnych źródeł plazmy metalicznej i gazów procesowych.

Proces powlekania jest całkowicie zautomatyzowany. Głównym atutem systemów INUBIA B6 i B15 jest krótki czas procesu. INUBIA 6 jest idealnym rozwiązaniem dla laboratoriów badawczych i powlekania małych elementów. INUBIA B15 to rozwiązanie, które pozwala na powlekanie większej ilości części. W celu zwiększenia przepustowości i wydajności procesu produkcyjnego, maszyna dostępna jest w wersji dwudrzwiowej. Optymalizacje zapewniają także proste procedury konserwacyjne oraz opcjonalny osprzęt.

  • Gładkie i błyszczące powierzchnie
  • Szeroka paleta barw
  • Wysoka adhezja i trwałość
  • Powtarzalność dzięki precyzyjnej, zautomatyzowanej kontroli
  • Obsługa przyjazna dla użytkownika i wysoka efektywność
  INUBIA B6 INUBIA B15
Maks. wysokość powlekania (mm) 600 1500
Maks. obciążenie wsadu wraz z płytą napędową (kg) 160 200
Drzwi komory próżniowej 1 1 lub 2
Liczba wrzecion 1 - 9 1 - 4
Maksymalna robocza średnica  wrzeciona w mm 220 360

Opinie lub pytania? Skontaktuj się z nami!

keyboard_arrow_up