\uf1ad

O společnosti Oerlikon Balzers

O společnosti Oerlikon Balzers

Oerlikon Balzers je jedním z předních světových dodavatelů inovačních technologií povlakování.

Oerlikon Balzers je jedním z předních světových dodavatelů povlakovacích technologií, které značně zvyšují výkony a odolnost přesných komponent a nástrojů ve zpracovatelském průmyslu plastů a kovů.

Extrémně tenké a výjimečně tvrdé povlaky značky BALINIT a BALIQ snižují tření, a tím i opotřebení. Značka BALITHERM otevírá širokou škálu možností v oblasti tepelného zpracování, zatímco BALTONE je synonymem pro povlaky v plné škále elegantních barev, jež se dokonale hodí pro dekorativní účely. Povlaky BALIMED ThinFilm s odolností vůči opotřebení a s biokompatibilními, antimikrobiálními a chemicky inertními vlastnostmi byly cíleně vyvinuty pro aplikace ve zdravotnictví. Společnost, pod technologickou značkou BALIFOR, představila technologie, které nabízí zakázkové řešení pro automobilový trh, zatímco technologie ePD umožňuje pokovení plastových dílů s chromovým efektem.

Společnost Oerlikon Balzers má po celém světě více než 1 100 povlakovacích zařízení jak ve svých továrnách, tak i v prostorách svých zákazníků. Konstrukční a technologické oddělení a montážní linka strojů Balzers se nacházejí v Lichtenštejnsku, v Lagenthalu (Švýcarsko) a v Bergisch Gladbach (Německo). Oerlikon Balzers řídí dynamicky se rozvíjející síť čítající více než 110 povlakových center ve 36 zemích v Evropě, Americe a Asii. Společně s firmou Oerlikon Metco a Oerlikon AM je Oerlikon Balzers součástí Segmentu povrchových řešení (Surface Solutions Segment) švýcarské skupiny Oerlikon Group (SIX: OERL).

Kontakty
Petra Ammann
Komunikace
T: +423 388 7500
Kontakty
Oerlikon Surface Solutions AG Pfaeffikon, Branch Balzers
Iramali 18
9496 Balzers
Liechtenstein
Importovat jako VCF
Kontakty