Choose your country / language

Nízký sklon k ulpívání a vysoká odolnost proti opotřebení za vysokých teplot činí z BALIQ® ALTINOS na bázi AlTiN ideální povlak pro vyměnitelné břitové destičky a náročné operace.

BALIQ ALTINOS is an ideal coating for indexable inserts and challenging operations
BALIQ ALTINOS is an ideal coating for indexable inserts and challenging operations
BALIQ ALTINOS is an ideal coating for indexable inserts and challenging operations
BALIQ ring

Povlak BALIQ® ALTINOS na bázi AlTiN má nízké sklony k ulpívání a je velmi odolný proti opotřebení i při velmi vysokých provozních teplotách. A výsledek? Velmi vysoká tepelná stabilita v kombinaci s dlouhou životností, a tím pádem menší potřeba výměny nástrojů. Výjimečná kvalita povrchu a břitu přináší značné výhody pokud jde o výkony, zejména pak u těch nejjemnějších třísek.

Vysoká tepelná stabilita vrchní vrstvy AlTiN povlaku a jeho odolnost proti opotřebení znamenají velkou výhodu zejména při obrábění náročných materiálů. Související nárůst výkonu představuje další značné úspory nákladů a času.

BALIQ® ALTINOS se dokonale hodí pro aplikace používající vyměnitelné břitové destičky a náročné frézovací a vrtací operace.

  • Spolehlivé obrábění kritických a drahých obrobků
  • Vynikající výkon i u těžko obrobitelných materiálů
  • Nové výrobní možnosti
Revolučně hladké a výkonné povlaky s výjimečnou přilnavostíKvalitní povrch vrchní vrstvy pro vysokou kvalitu komponent
Vysoká odolnost vůči opotřebení povlaků na bázi AlTiN, dokonce i při vysokých provozních teplotáchVelmi vysoká tepelná stabilita nástroje, která vede k dlouhé životnosti se znatelně menším počtem výměn nástrojů.
Vysoká přesnost tloušťky povlaku a přesné povlakování i těch nejostřejších hranVýrazný nárůst výkonu zejména u nejmenších tlouštek třísky a optimalizovaná kvalita povrchu komponent
Nízká náchylnost povlaků na bázi AlTiN k nalepováníNulová přilnavost a tvoření nárůstků na břitech, a to i u těžko obrobitelných materiálů, jako jsou titan nebo nerezová ocel

Zpětná vazba nebo dotazy? Kontaktujte nás!

keyboard_arrow_up