Choose your country / language

Extrémní tvrdost povlaku BALINIT® LUMENA zaručuje vynikající ochranu proti opotřebení i při velmi vysokém mechanickém namáhání.

BALINIT LUMENA

Lesk texturovaných povrchů vstřikovacích forem musí zůstat nezměněn po celou dobu jejich životnosti. Tyto požadavky dokáže splnit extrémně tvrdý povrch BALINIT® LUMENA, který je ideální pro vstřikovací formy pro plasty vyztužené skelnými (GF) a uhlíkovými (CFK) vlákny, formy vyrobené z oceli s nízkou tvrdostí (HRC < 40) a pro tváření vysokopevnostních ocelových plechů.

Dobrý izolační účinek povrchu zlepšuje tok taveniny a plnění formy, čímž dochází k dalšímu nárůstu produktivity. Pro tváření vysokopevnostních ocelových plechů a tlakové lití je určen povlak BALINIT® LUMENA

  • Extrémně vysoká tvrdost
  • Excelentní ochrana proti opotřebení
  • Lepší tok taveniny plastu
  • Vyšší kvalita dílu
BALINIT LUMENA
Povlakový materiál TiAlN
Technologie povlakování Arc
Barva povlaku fialovošedá
Tvrdost povlaku HIT [GPa]* 33 +/- 3
Max. provozní teplota [°C]**** 900
Všeobecná poznámka Všechny uvedené údaje představují přibližné hodnoty; závisí na aplikaci, okolním prostředí a zkušebních podmínkách
*Tvrdost povlaku HIT [GPa] Měřeno nanoindentací podle ISO 14577. V případě vícevrstvých povlaků se tvrdost jednotlivých vrstev liší. Tvrdost lze upravit podle aplikace.
****Max. provozní teplota [°C] Jedná se o přibližné hodnoty mimo oblast. V důsledku zákonů termodynamiky existuje v aplikaci závislost na tlaku.

Zpětná vazba nebo dotazy? Kontaktujte nás!

keyboard_arrow_up