Choose your country / language

BALINIT B Ochrana proti opotřebení v extrémních podmínkách

Nástroje s tímto povlakem jsou výborně chráněny proti opotřebení. Nízký součinitel tření dodává nástrojům účinnou ochranu proti vzniku studených svarů.

Composing
BALINIT B coated for hob
BALINIT B coated for extrusion punch
Taps that are more resilient thanks to BALINIT® B
Optimum results assured by careful handling.
Metal Forming

Nástroje s povlakem BALINIT® B jsou charakteristické svou velmi vysokou tvrdostí a dobrou houževnatostí. Tento povlak je výjimečně odolný vůči opotřebení a jeho nízký součinitel tření dodává nástrojům účinnou ochranu proti vzniku studených svarů. BALINIT® B je navíc vhodný pro potravinářský průmysl.

Osvědčený povlak na bázi TiCN prokazuje svou výjimečnou pevnost při řezání a tváření závitů, lisování s vysokým přetvářením materiálu a při aplikacích tváření kovů.

  • Velmi vysoká tvrdost
  • Dobrá houževnatost
BALINIT B
Povlakový materiál TiCN
Technologie povlakování Arc
Barva povlaku modrošedá
Tvrdost povlaku HIT [GPa]* 37 +/-3
Max. provozní teplota [°C]**** 400
Teplota procesu [°C] < 500
Všeobecná poznámka Všechny uvedené údaje představují přibližné hodnoty; závisí na aplikaci, okolním prostředí a zkušebních podmínkách
*Tvrdost povlaku HIT [GPa] Měřeno nanoindentací podle ISO 14577. V případě vícevrstvých povlaků se tvrdost jednotlivých vrstev liší. Tvrdost lze upravit podle aplikace.
****Max. provozní teplota [°C] Jedná se o přibližné hodnoty mimo oblast. V důsledku zákonů termodynamiky existuje v aplikaci závislost na tlaku.

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up