Choose your country / language

BALINIT® TISAFLEX, špičkové řešení povlaku pro řezné nástroje, umožňuje přesné obrábění titanu, slitin na bázi niklu, nerezové oceli a kalené oceli.

BALINIT TISAFLEX for machining difficult-to-cut materials
BALINIT TISAFLEX for die-sinking end mill
BALINIT TISAFLEX for end mill
BALINIT TISAFLEX for ball nose end mill

Titan, slitiny na bázi niklu, nerezová ocel a kalená ocel tlačí řezné nástroje k jejich výkonnostním limitům. V důsledku toho čelí odvětví, ve kterých se tyto materiály stále více používají – výroba forem, letecký průmysl, odvětví 3C (počítače, komunikace a spotřební elektronika) – stále novým výzvám.

BALINIT® TISAFLEX od společnosti Oerlikon Balzers poskytuje vynikající odolnost proti oxidaci, vysokou tepelnou stabilitu a vynikající odolnost proti opotřebení. Nové špičkové řešení povlakování je tak ideálním řešením pro obrábění těchto náročných materiálů.

  • Vynikající odolnost vůči oxidaci a tepelná stabilita
  • Výjimečná odolnost proti opotřebení
  • Dokonalé řešení povlakování pro obrábění obtížně řezatelných materiálů jako je titan, slitiny na bázi niklu, nerezová ocel a kalená ocel
BALINIT TISAFLEX
Povlakový materiál AlTiN / TiSiXN
Technologie povlakování Arc
Barva povlaku bronz
Tvrdost povlaku HIT [GPa]* 38 +/-5
Max. provozní teplota [°C]**** 1100
Teplota procesu [°C] < 600
Všeobecná poznámka Všechny uvedené údaje představují přibližné hodnoty; závisí na aplikaci, okolním prostředí a zkušebních podmínkách
*Tvrdost povlaku HIT [GPa] Měřeno nanoindentací podle ISO 14577. V případě vícevrstvých povlaků se tvrdost jednotlivých vrstev liší.
****Max. provozní teplota [°C] Jedná se o přibližné hodnoty mimo oblast. V důsledku zákonů termodynamiky existuje v aplikaci závislost na tlaku.

Zpětná vazba nebo dotazy? Kontaktujte nás!

keyboard_arrow_up