Choose your country / language

Univerzální povlak pro vysokovýkonné tvrdokovové vrtáky v náročných podmínkách

Versatile, full strength, high performance drilling

Nezáleží na tom, zda je použitým materiálem nerezová ocel nebo litina, ani zda se jedná o první použití nebo přepovlakování. Unikátní BALINIT® PERTURA s nanostrukturou zvyšuje produktivitu při obrábění různých problémových materiálů a zvyšuje spolehlivost procesu v těch nejnáročnějších podmínkách.

Profitujte z povlaku PERTURA, následníka povlaků BALINIT® FUTURA a HELICA. Jeho nanostruktura zaručuje optimální vyvážení vnitřního pnutí, tvrdosti a lomové houževnatosti, čímž konzistentně chrání proti šíření trhlin. Lze s ním dosahovat vyšších řezných rychlostí než u jiných povlaků jakož i delší životnosti nástroje, a to i při vrtání hlubokých otvorů nebo používání minimálního množství maziva.

  • Velmi vysoká odolnost proti otěru
  • Velmi vysoká stabilita nástroje
  • Extrémně hladký povrch
  • Velmi vhodné pro použití minimálního množství maziva
  • Mimořádná odolnost vůči oxidaci
BALINIT PERTURA
Povlakový materiál Na bázi AlTiN
Technologie povlakování Arc
Barva povlaku fialovošedá
Tvrdost povlaku HIT [GPa]* 35 +/-3
Max. provozní teplota [°C]**** 1000
Teplota procesu [°C] < 600
Všeobecná poznámka Všechny uvedené údaje představují přibližné hodnoty; závisí na aplikaci, okolním prostředí a zkušebních podmínkách
*Tvrdost povlaku HIT [GPa] Měřeno nanoindentací podle ISO 14577. V případě vícevrstvých povlaků se tvrdost jednotlivých vrstev liší.
****Max. provozní teplota [°C] Jedná se o přibližné hodnoty mimo oblast. V důsledku zákonů termodynamiky existuje v aplikaci závislost na tlaku.

Zpětná vazba nebo dotazy? Kontaktujte nás!

keyboard_arrow_up