Choose your country / language

Bu kaplama yük dayanım kapasitesini artırır, gerekli yüzey sağlamlığını sağlar ve üst üste, tribolojik etkili karbon kaplamanın direncini önemli şekilde geliştirerek paslanmaz çelik ve titanyum gibi daha yumuşak malzemelerle mükemmel uyum sağlamaktadır.

Maksimum esneklik için en iyi kaplama, kullanılan malzemeye bağlıdır. Paslanmaz çelik ve titanyum gibi daha yumuşak malzemeler, veya sürekli darbelere maruz kalan malzemeler için geliştirilmiştir, BALIQ® CARBOS STAR, ekstrem yüklere dayanmak için ilave bir krom nitrit kaplama kullanmaktadır.

Bu modifiye edilen kaplama yük dayanım kapasitesini artırır, gerekli yüzey sağlamlığını sağlar ve üst üste, tribolojik etkili karbon kaplamanın direncini önemli şekilde geliştirir. BALIQ® CARBOS STAR, üstün tribolojik performans sunar ve bu nedenle aşırı yüksek yüklere maruz kalan bileşenler için idealdir.

Örn. yarış arabaları şanzımanlarındaki uygulamalar gibi sürtünme ve aşınma en zor meydan okumalardır. Yarış pilotları araçlarının sınırlarını zorlarken piston mili, eksantrik mil ve supap iticisi gibi önemli bileşenlerin maksimum performans sağlaması ve ekstrem yüklere dayanması gerekmektedir.

  • İlave bir sağlam, daimi krom nitrit (Crn) temel katman, gerekli yüzey sağlamlığını sağlar ve üst üste, tribolojik etkili karbon kaplamanın esnekliğini artırır
  • BALIQ® CARBOS STAR, yüksek dayanıklılık, düşük aşınma oranı, düşük sürtünme katsayısı ve düşük pürüzsüzlüğün eşsiz kombinasyonunu sunmaktadır
  • İddialı tribolojik uygulamalar için standart DLC'ye kıyasla hissedilebilir şekilde geliştirilmiş performans
  • Düşük proses sıcaklığı, daha çeşitli malzeme seçimi sunmaktadır
  • Paslanmaz çelik ve titanyum gibi daha yumuşak malzemeler için mükemmel uyum

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up