Choose your country / language

Kaplama hizmetleri

Birinci sınıf kaplama hizmetlerimize güvenin

Kaplama hizmetleri

Her yıl, 200 milyondan fazla parça - metal ve plastik işleme takımları ve hassas komponentler - kaplanmaktadır ve plastik parçalar krom görünümüyle metallendirilmektedir. Oerlikon Balzers, Avrupa, Amerika ve Asya'nın başlıca büyük endüstriyel bölgelerinin tümüne yayılmış olan geniş bir kaplama merkezi ağıyla tek sözleşmeli kaplama hizmetleri sağlayıcısıdır. Bu geniş ağ etkin prosedürleri, kısa teslimat sürelerini ve yerel müşteri öneri ve desteğini teminat altına almaktadır.

Oerlikon Balzers, kaplamadan daha fazlasını sunar.

Oerlikon Balzers, pazarın güncel ihtiyaçlarına ve bireysel müşteri gereksinimlerine göre uyarlanan öncü teknolojilerin ve yeni kaplama çözümlerinin daha da geliştirilmesini temsil etmektedir. Tüm kaplamalar ayrı test serilerinin de yapılabildiği kurum içi işleme laboratuvarımızda iyice test edilmektedir. Oerlikon Balzers'in hizmetlerini kullanmanın avantajları açık:

  • kalite garantili kaplama çözümlerinin her an hazır bulunması
  • binalara, üretim tesislerine veya iş malzemelerine yatırımın gerekmemesi
  • know-how edinme, personel eğitimi veya pratik deneyim için harcamanın gerekmemesi
  • kullanıma sunulur sunulmaz inovasyondan anında yararlanma

Hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin, hangi uygulamaları yaparsanız yapın, Oerlikon Balzers kaplamaları kesici takımlarınıza, kalıplarınıza, hassas komponentlerinize veya plastik parçalarınıza olağanüstü değer katabilir.

Kaplama hizmetleri: bütüncül yenilikçi

Dünya genelinde sürdürülebilir yüksek kaliteyi garanti ediyoruz. Dünya genelinde tüm Balzers kaplama merkezleri ISO ve QS endüstri standardı standartlarına göre belgelendirilmiştir. Merkezlerimizin tümü belgelendirilmiş teknik standartları kullanmakta olup bu standartlara uygunluğunun kontolü için iç denetimlere tabi tutulmaktadırlar.

Hızlı ve güvenilir lojistik hizmeti:

Lojistik hizmetimiz kaplanacak takımlarınızın firmanızdan alınıp kaplaması tamamlandığında size tekrar getirilmesini içerir. Dahası, parçaların acele kaplanmasını istiyorsanız tabi ki biz ekspres hizmet sunuyoruz.

Etkin ve çok temiz yıkama hizmetleri

Sevkiyatta etkin lojistik ve ürüne özgü montaj sistemleri sağlıyoruz. Çok aşamalı ultrasonik yıkama hattımız PVD kaplamaya uyumlu yüzey hazırlamayı olanaklı kılıyor

Uygun ve değer katıcı ön ve son işlemler

Eğer ek ön işlem gerekiyorsa Oerlikon Balzers her durumda uygun teknolojileri kullanır (örneğin çok dar delik içi malzeme kalıntılarını gidermek için bir vakum fırında gaz giderme, gözenekli yüzey katmanlarını gidermek için mikropüskürtme gibi).

Takımlara son rötuşları vermek için çeşitli yöntemler uygulanır. Oerlikon Balzers, yıllar içerisinde, sizin için ihtiyaçlarınızı karşılayan olası en iyi çözümü ve ekipmanı önermek için gereken deneyimi kazanmıştır.

Kalite analizi: Zor fakat başarılı

Metallografi, katman analizi, yüzey ve kesme kenarı ölçümü gibi gelişmiş prosedürler kullanılmaktadır. Böylece kaplama yüzeyi, alt tabaka ve kesme kenarı için yüksek kalite standartları korunmaktadır.

Bizden daha yerel müşteri hizmeti veren hiçbir firma yok.

Dünya Geneli

Ulusal şirketlerimizin web sitelerinde, kaplama merkezlerimizin bulunduğu yerler ve buralarda sağlanan hizmetler hakkında daha fazla bilgi bulunabilir.

© Copyright 2024 OC Oerlikon Management AG

Back to top keyboard_arrow_up

keyboard_arrow_up