Choose your country / language

Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı

Bu web sitesine ve sayfalarına (bundan sonra 'Web Sitesi' olarak anılacaktır) erişerek, aşağıdaki kullanım şartlarını ve koşullarını (bundan sonra 'Şartlar ve Koşullar' olarak anılacaktır) kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz. Şartlar ve Koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu Web Sitesine erişmekten kaçının.

Telif hakkı

Web Sitesinin tüm içeriği telif hakkı yasasıyla korunmaktadır. Tüm hakları Oerlikon'a aittir. Telif hakkı bildirimlerinin veya yasal olarak korunan diğer işaretlerin kaldırılmaması veya değiştirilmemesi koşuluyla, Web Sitesinin ayrı ayrı sayfalarının ve/veya bölümlerinin indirilmesine veya yazdırılmasına izin verilir. Web Sitesinden yazılım veya diğer verileri indirdiğinizde veya bunları başka bir şekilde kopyaladığınızda tüm mülkiyet hakları Oerlikon'a aittir. Oerlikon'un önceden yazılı onayı olmadan Web Sitesinin (tamamen veya kısmen) çoğaltılması, iletilmesi, değiştirilmesi, yayınlanması veya ticari amaçlarla kullanılması yasaktır.

Bilgilerin, verilerin, metinlerin, görüntülerin ve grafiklerin ticari amaçlarla veya diğer web sitelerinde kullanılmak üzere kopyalanması veya paylaşılması, OC Oerlikon Management AG, Pfäffikon'un önceden anlaşmasını gerektirir. Tüm kişiler ve durumlar katılımcılar tarafından yeniden canlandırılarak yasalaştırılmıştır.

Sitemizde tescilli markalar, ticari isimler, tescilli tasarımlar ve logolar kullanılmıştır. Ticari marka olmadan ortaya çıktıkları özel durumlarda bile tüm yasal kurallar ve hükümler geçerlidir.

Garanti yok

Oerlikon, Web Sitesinde sunulan bilgilerin güvenilirliğini sağlamak için makul çabayı göstermektedir ancak Web Sitesinde sunulan bilgilerin doğruluğu veya güvenilirliğine ilişkin hiçbir garanti veya beyanda bulunmaz. Web Sitesinde yayınlanan her türlü bilgi ve ifade edilen her türlü görüş Oerlikon tarafından kişisel kullanım ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır; Oerlikon tarafından herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilirler.

Teklif yok

Sitede yayınlanan bilgiler, teklif verilmesine yönelik bir talep teşkil etmediği gibi, yatırım araçlarının alınması, satılması veya başka herhangi bir işlem yapılmasına yönelik bir öneri veya tavsiye niteliği taşımaz. Web Sitesi, Web Sitesinin yayınlanmasını veya Web Sitesine erişimi yasaklayan bir yargı yetkisine tabi olan kişilere yönelik değildir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Oerlikon, Web Sitesinin veya üçüncü taraf web sitelerine olan bağlantıların kullanımı veya bunlara erişim nedeniyle doğabilecek her türlü doğrudan, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlar da dahil olmak üzere her türlü kayıp veya hasara ilişkin, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu durum virüslerden kaynaklanan kayıp ve zararlar için de geçerlidir.

Geçerli yasa ve yargı yetkisi

Burada belirtilen Hüküm ve Koşullara tabi olarak, Web Sitesinin herhangi bir şekilde kullanılması ve bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan tüm hukuki ihtilaflar yalnızca İsviçre yasalarına tabi olacaktır. Münhasır yargı yeri İsviçre'dir.

Oerlikon

Oerlikon adı, OC Oerlikon Corporation AG, Pfäffikon ile ilgilidir ve bunların doğrudan veya dolaylı tüm bağlı kuruluşlarını içerir.

Şirket bilgisi

Yönetim Kurulu

 • Prof. Dr. Michael Süss, İcra Kurulu Başkanı
 • Gerhard Pegam, Başkan Yardımcısı
 • Alexey V. Moskov, Üye
 • Jürg Fedier, Üye
 • Zhenguo Yao, Üye
 • Paul Adams, Üye
 • Irina Matveeva, Üye
 • Inka Koljonen, Üye

Üst Düzey Yöneticiler

 • Prof. Dr. Michael Süss, İcra Kurulu Başkanı
 • Philipp Müller, Mali İşler Direktörü
 • Anna Ryzhova, İnsan Kaynakları Direktörü
 • Dr. Markus Tacke, CEO Surface Solutions Division
 • Georg Stausberg, CEO Polymer Processing Solutions Division

Adres

OC Oerlikon Corporation AG, Pfäffikon

Churerstrasse 120
CH-8808 Pfäffikon SZ
Switzerland
info(at)oerlikon.com

Kayıtlı ofis

Pfäffikon SZ, Freienbach Topluluğu
Schwyz Kantonu Ticaret Sicili
Şirket Numarası: CHE-103.488.578
UID MWST Numarası: CHE-116.316.811

Yasal Uyarı

OC Oerlikon Management AG, Pfäffikon (anonim şirket)

Churerstrasse 120
8808 Pfäffikon
Switzerland
E-Mail: info(at)oerlikon.com

İcra Kurulu Başkanı: Prof. Dr. Michael Süss

Sorular, Öneriler veya Yorumlar

Lütfen her türlü soru, öneri veya yorumunuzu info(at)oerlikon.com adresine iletiniz.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarı aslen İngilizce dilindedir ve bu dildeki koşullar her açıdan kontrol altında olacaktır ve bu belgenin diğer dillerdeki tüm versiyonları yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla olacak ve OC Oerlikon Management AG, Pfäffikon için bağlayıcı olmayacaktır.

keyboard_arrow_up