Choose your country / language

Remscheid/Neumünster, 16 Nisan 2020 - Küresel bir ağa sahip olan tekstil endüstrisinde online servisler, bakım, modernizasyon ve makine ve sistemler için orijinal parçaların temini ile ilgili çok daha verimli süreçler elde etmek için vazgeçilmezdir. Bu amaçla Oerlikon Manmade Fibers segmenti, Oerlikon Barmag, Oerlikon Neumag ve Oerlikon Nonwoven markalarının ürün ve hizmetleri için yıllardır kurulan myOerlikon.com hizmet portalını kullanıcı dostu olacak şekilde bir kez daha optimize etti. Müşteriler artık özelleştirilmiş hizmetlere günün her saatinde dokuz dilde daha kolay ve rahat bir şekilde erişebiliyor.

myOerlikon.com akıllı, kapsamlı ve sorunsuz bir paket sunuyor

Başlık: Verimli, güvenli ve şeffaf - myoerlikon.com özel online servisler sunuyor. >> Resmi İndir

Yenilikçi servis portalı ve modern e-Ticaret platformu bir arada

Modernleştirilmiş servis portalı, yeni görünümü ile kullanıcıların neler bekleyebileceğini zaten gösteriyor. Portal kullanıcılara PC, tablet veya akıllı cihaz üzerinden kurulu makine tabanlarıyla ilgili tüm bilgilere kapsamlı dijital erişim sağlıyor. Her makine parkı genellikle el kitaplarından devre şemalarına ve 3 boyutlu çizim tabanlı orijinal parça kataloglarına, çalıştırma talimatlarına ve son belgelere kadar çok sayıda belge içerir. myOerlikon.com, bu bilgileri sürekli olarak bir araya getirip günceller ve ayrıca kullanıcılara olası makine modernizasyonu ve güncellemeleri ile üretim sistemine özel teklifler hakkında daha fazla bilgi verir.

Online alışverişlerde gerçek güvenlik
Aynı zamanda, kullanıcılar myOerlikon.com'un paralel çalışan e-Ticaret platformuna da erişebilirler. Sadece bir alışveriş platformu olmaktan çok, müşteri sadece burada rahatça sipariş vermekle kalmaz, aynı zamanda sorularını çevrimiçi olarak Oerlikon'a gönderebilir, fiyatları ve stok durumunu görüntüleyebilir ya da halihazırda gönderdiği soruları, verdiği teklifleri ve siparişleri takip edebilir. İlgili müşteri makinesinin orijinal parça kataloğuna online erişim sayesinde, yanlış siparişler geçmişte kalacak. Kullanıcı için giriş yapmak kolay, tüm işlemler güvenlidir. Oerlikon online alışverişlerde gerçek güvenlik sağlar. Değiş tokuş edilen tüm veriler her zaman şifrelenerek yetkisiz erişime karşı korunur.

Oerlikon şirketinde myOerlikon & e-Ticaret Proje Müdürü Ingo Scholz, "myOerlikon.com ile, müşteriye, makine parkının bakım, işletim ve yedek parça temini ile ilgili tüm süreçleri planlayabileceği ve kontrol edebileceği bir araç sunuyoruz - bu araç sürekli güncellenecek, ayrı ayrı hazırlanacak ve gün boyu ulaşılabilir olacak," diyor. "Kullanıcı istikrarlı üretim performansı, yüksek işletim güvenilirliği ve optimize edilmiş ürün kalitesinden faydalanıyor," diye belirtiyor, "çünkü yüksek kaliteli son ürünler ve verimli üretim sistemin optimum durumuna bağlı.”

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Ute Watermann

Kurumsal İletişimler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up