Choose your country / language

Küresel servis ağı ve yirmi dört saat acil destek hattı: karşılaştığınız zorluklar için doğru çözümleri bulmada optimum ön koşulları sunuyoruz.

Nerede olursanız olun – yirmi dört saat destek

Kalifiye uzmanlarımızın destek verdiği 300’ü aşkın deneyimli servis mühendisi, vakit kaybetmeden verimli üretim hedefinizin peşinde giderken size yardımcı olmak için her zaman hizmetinizde.

Teknik destek

Yardıma mı ihtiyacınız var? Güvenilir servis ofisini aramanız yeter. Çoğu durumda sorununuzu telefon üzerinden veya sisteminize uzaktan erişerek analiz edecek ve çözeceğiz. Gerekirse AR-GE ve kalite güvencesi uzmanlarımızı da bu iş için görevlendireceğiz.

En son teknoloji ve ekipmanlar kadar hızlı bir şekilde yardımınıza gelecekler. Ve acil durumlarda tüm kilit tekstil pazarlarında temsilciliğimiz olduğundan göz açıp kapayana kadar yanınızda olacağız. İşte bu nedenle pazar lideriyiz.

24/7/365 yardım hattı: her zaman yanınızdayız

24/7/365 yardım hattı: her zaman yanınızdayız

Zamanınız değerli, bu nedenle bize anında, yirmi dört saat, tüm dünyadan yılın 365 günü ulaşabilirsiniz. Web sitemizde bulunduğunuz bölgeye özel acil destek hattını ve merkezi yardım hattı numaramızı bulabilirsiniz. Anında yardım için direkt hattınız.

Uzak çözümler

Uzaktan tanı hizmetlerinin avantajlarını duymuş muydunuz? Elektronik ortam üzerinden sistemlerinize uzaktan erişim, verilerin korunması da dahil olmak üzere prosesin hızlı şekilde izlenmesine ve sorunların çabucak çözülmesi için çevrimiçi analiz yapılmasına izin verir. Optimizasyon için çevrimiçi güncellemeler ve yükseltmeler hızlıca entegre edilebilir.

Ama hepsi bu kadar değil. Ayrıca seyahat ve personel giderlerinden de tasarruf edersiniz. Müşterilerimizin bu hizmeti giderek daha cazip bulmasının pek çok nedeni var. Bizi arayın!

Özel olarak hazırlanmış onarım hizmetleri

Size sorunları kendi başınıza halletmeniz için bir onarım kitinden özel ekipmanlar kullanılarak eğitimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen yerinde onarıma kadar çok çeşitli özel olarak hazırlanmış onarım hizmetleri sağlayacağız. Onarım sürelerini en aza indirmek amacıyla pek çok parça için bir değişim-onarım hizmeti sunuyoruz.

Çoğu durumda bir sevkıyatın talebinizi karşılamaması durumunda ihtiyacınız olan parçaları hızlıca getirebildiğimizden yeterli lojistik destek alırsınız.

Benzersiz küresel servis istasyonları ağı

Tüm kilit tekstil pazarlarında yakınınızda benzersiz bir servis istasyonları ağından ve dilinizi konuşan servis iş ortaklarından oluşan küresel bir örgütlenmeye sahibiz.

Ağımız sürekli olarak büyümekte ve şu anda tüm dünyada 60’tan fazla temsilciliğin yanı sıra 18’in üzerinde servis istasyonu ve ofisten oluşuyor.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up