Choose your country / language

Hızla gelişen tekstil pazarlarında projelere hızlıca başlamak önemlidir.

İlk andan itibaren başarı

Üretim kapasitesini kurarken veya taşırken sisteminizin tasarımından hizmete alınmasına kadar kapsamlı çalıştırma yetkinliğine sahip güvenilir, deneyimli bir iş ortağı seçin. Uzmanlarımız belirlediğiniz son tarihleri karşılamak için özel olarak hazırlanmış çözümler önerecektir.

Kurulum hizmeti

Kurulum hizmeti

Deneyimli uzmanlarımız ve mühendislerimiz tüm tekstil teknik proses zincirinin gereksinimlerine ve gerçek anlamda tüm zorluklara aşinadır. Maliyet tahminleri, zaman çerçeveleri, personel konuşlandırma planları ve iyi planlanmış faaliyetler ile her zaman bir ülkede yürürlükte olan sağlık, güvenlik ve çevre standartlarına uygun kanıtlanmış, şeffaf proje yönetimi esasına göre çalışıyoruz.

Montaj: sizi yalnız bırakmayacağız

Beklenmedik personel sıkıntısı mı yaşıyorsunuz? Tesiste teknik değişiklikler yapmayı mı planlıyorsunuz? Her ne olursa olsun, sizi yalnız bırakmayacağız. Bizi 24/7 arayabilirsiniz, gerekirse yerinde doğrudan destek sağlamak için uzman yardımı göndereceğiz. Sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra bizim – ve dolayısıyla sizin de – her zaman ulaşabileceğimiz küresel bir ekip ağı mevcut. Bunlar gerektiği hâllerde hızlı yardım sağlayacaktır.

Hizmete alma – her şey sorunsuz çalışana kadar

Kurulumun makinelerin uygun şekilde çalıştırılmasını içeren başarılı bir hizmete alma çalışmasını da içerdiğine inanıyoruz. Alanlarında iyi yetişmiş uzmanlarımız proseslerinizi kısa süre içinde optimize edecektir. Bu, daha ilk andan itibaren kaliteyi garanti etmeniz anlamına gelir.

Yer değişikliği hizmetleri

Var olan bir kurulumun başka bir yere taşınması ve yeniden hizmete alınması hatrı sayılır bir mesleki bilgi birikimi gerektirir. Genellikle teknik belgelerin ve ambalajın eksik olması veya hizmete alımın başarısını belirleyebilecek sistem teknolojisi için karmaşık bir çalışma olan kabloların yeniden çekilmesi gibi zorlukların üstesinden gelmeyi içerir.

Bu nedenle sorunsuz bir yer değişikliği için uzmanlığımızdan ve eğitimli personelimizden faydalanın. Söküm çalışmasından önce uygun bir risk değerlendirmesi hazırlayacağız. Ve yeniden çalıştırmanın mümkün olduğunca güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için yedek parçaları her zaman hazır tutacağız.

Anahtar teslim çözümler

En güçlü yönlerimizden biri gerçek anlamda paket hizmet sunmamız – kalifiye uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen tamamen anahtar teslim tesislerin teslimatı, kurulumu ve hizmete alınması. Bunun sağladığı avantajlardan istifade edin. Kendi iş gücünüzü kullanmanız ya da yeni personel almanız gerekmez.

Deneyimli bir ekipten ve hızlı ilerleyen proseslerden faydalanın. Güvenilir bir başlangıç tarihi alın. Deneyimlerimiz şunu gösteriyor: anahtar teslim projelerimiz dışarıdan personel kullanılanlara göre yüzde 10 ilâ 15 arasında daha hızlı gerçekleştiriliyor.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up