Choose your country / language

Oerlikon uzmanları, uzmanlık bilgilerini çevrim içi olarak paylaşıyor

Remscheid, Almanya, 15 Ekim 2020; İsviçre Oerlikon Group’un Manmade Fibers Segment’i, korona pandemisi zamanlarında uzmanlık bilgilerini ve teknoloji transferini sağlamaya devam etmek için Kasım ayından itibaren yeni web semineri serisine başlayacak. Başlangıçta 2020’nin sonuna kadar İngilizce olarak planlanan dört ilginç teknoloji sunumunda, sentetik elyafların üretimindeki güncel trendler incelenecek ve Oerlikon’un çözümleri sunulacak ve katılımcılarla tartışılacaktır. 2021 için web semineri serisinin bir devamı zaten devam ediyor.

Oerlikon uzmanları, uzmanlık bilgilerini çevrim içi olarak paylaşıyor

Caption: f.l.t.r Jochen Adler, Ralf Morgenroth, Markus Reichwein, Matthias Schmitz

Kasım 2020’de yeni web semineri serisinin başlangıcı; kayıt artık çevrim içi olarak mevcuttur

2020’nin dördüncü çeyreği için Oerlikon Manmade Fibers web seminerlerine genel bakış:

 • Tek bir kaynaktan fabrika uzmanlık bilgisi; verimliliğiniz için bir destek
  04 Kasım 2020: 11.00 ila 11.45 CET
  Konuşmacılar: Jochen Adler, Oerlikon Manmade Fibers CTO (BTS Baş teknik sorumlusu)

  Eriyikten ipliğe, liflere ve dokunmamış kumaşlara. Oerlikon Manmade Fibers şirketinde tüm uzmanlık bilgilerini tek bir kaynaktan elde edebilirsiniz. Son derece karmaşık üretim tesislerinin planlanması ve inşasından büyük ölçekli projelerin mühendisliğine ve yetkili müşteri hizmetlerine kadar. Oerlikon iş başarısı için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Oerlikon, sadece tekstil endüstrisindeki yeni başlayanlar için olmasa da özellikle onlar için doğru ortaktır
 • VarioFil; kompakt iplik çözümünüz
  11 Kasım 2020: 11.00 ila 11.45 CET
  Konuşmacılar: Ralf Morgenroth, Mühendislik Tekstil Makineleri BB Mühendislik Başkanı (BBE)

  Bu web seminerinde, Oerlikon ortak girişim ortağı BBE’nin danışmanı size esnek, özelleştirilmiş kompakt eğirme sistemi VarioFil’i sunacak. Standart eğirme polimerlerinden veya geri dönüşümden çeşitli ham maddeler için olsun, Variofil gereksinimlerinize göre uyarlanmıştır. Dönüşüm paketleri sayesinde, pazar gereksinimlerine hızlı ve uygun maliyetli ayarlamalar yapabilirsiniz ve böylece herhangi bir malzemeye veya belirli bir sürece bağlı kalmanıza gerek kalmaz.
 • Yeşil teknolojiler; sürdürülebilir bir fiber endüstrisine giden yolda bize katılın
  02 Aralık 2020: 11.00 ila 11.45 CET
  Konuşmacılar: Markus Reichwein, Ürün yönetimi başkanı Oerlikon Manmade Fibers

  Geri dönüşüm için doğru teknolojiler, sürdürülebilir bir sentetik elyaf endüstrisi için önemli bir ön koşuldur. Oerlikon Manmade Fibers, yeni teknolojilere ve farklı malzeme kaynaklarına kademeli bir yaklaşımı tanımlar ve çok yönlü çözümlere olan ihtiyacı özetlemektedir.

 • VacuFil; atıktan değere, gelecekteki geri dönüşüm tesisiniz
  09 Aralık 2020: 11.00 ila 11.45 CET
  Konuşmacılar: Ralf Morgenroth, Mühendislik Geri Dönüşüm Teknolojisi Başkanı, BB Mühendislik (BBE)

  Oerlikon ortak girişim ortağı BBE’nin danışmanı, yenilikçi PET geri dönüşüm tesisi VacuFil’i sunuyor. Bu, hassas geniş alan filtrasyonunu, kontrollü IV yapısı ile birleştirir ve böylece yüksek, tutarlı bir eriyik kalitesi sağlar. Filtredeki vakum ünitesi, uçucu kirleri hızlı ve güvenilir bir şekilde temizler ve verimli IV ayarı sağlar. VacuFil serisinin modüler yapısı, çok çeşitli proses kontrollerine izin verir. İster granül üretimi için bağımsız bir çözüm olarak ister 3DD katkı maddesi/renk beslemesi de dahil olmak üzere satır içi bir çözüm olarak; VacuFil sistem yapılandırması her zaman ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyarlanmıştır

Tüm Oerlikon Manmade Fibers web seminerleri, ilgili konuşmacılar teknoloji yelpazesini kapsamlı bir şekilde ele aldığından, hem yerleşik sentetik elyaf üreticileri hem de tekstil endüstrisine yeni başlayanlar için uygundur. Kayıt şu andan itibaren aşağıdaki web adresinden yapılabilir:
>> Upcoming Digital Events

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up