Choose your country / language

En büyük teknik iplik tekli siparişi

Otomotiv sektörü için iplikler de, Fujian Billion’da yeni Oerlikon Barmag tesislerinde üretilecek.

Remscheid, 23 Temmuz 2020 - Güney Çin iplik üreticisi Fujian Billion Polymerization Technology Industrial Co. Ltd. şirketi bu yıl sonunda Oerlikon Barmag sistemlerinde teknik iplik üretimine başlayacak. Bu, Güney Çin’deki en büyük polyester iplik üreticisi olarak kabul edilen şirketin şu anda teknik iplik pazarına girdiği anlamına geliyor.

124 pozisyon ve yılda yaklaşık 250.000 ton kapasiteli proje, Oerlikon Barmag için bugüne kadarki en büyük teknik iplik tekli siparişidir. Bununla birlikte, Güney Çin iplik üreticisi, bir anda en büyük on Çin teknik iplik üreticisi arasında yer almayı başardı. Teknik iplik proses geliştirme yöneticisi Roy Dolmans,”Fujian Billion’daki fabrikalar, Oerlikon Barmag otomasyon çözümlerinin kullanımı için optimize edilmiş en son çekim bölgesi tasarımımıza sahip“ diyor. Bu nedenle, teknik iplik alanında yeni faaliyete geçen, gelecek için iyi donanımlıdır.

Bu yılın sonundan itibaren, Çin’in Fujian eyaletindeki ünlü şirket, fabrikada yüksek mukavemetli (HT) ve düşük büzülme (LS) iplikleri üretecek. İddialı iplikler, otomotiv, jeotekstil ve güvenlik sektörlerinde (HT iplikleri) ve kamyon veya çadır brandaları (LS iplikleri) gibi kaplamalı teknik tekstiller alanında kullanılmaktadır.

2003 yılında Jinjiang, Quanzhou’da kurulan, Fujian Billion Polymerization Technology Industrial Co. Ltd. şirketi Çin’in en iyi 500 özel şirketlerinden biridir. İplik üreticisi her yıl yaklaşık 2.8 milyon ton filament iplik ve etilen propilen Side-by-Side (yan yana) (ES) elyaflar üretmektedir.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up