Choose your country / language

Polikondenzasyon tesisinin devreye alınması teknik iplik çözümünü tamamlıyor

Remscheid, 18. Haziran 2020 – Oerlikon Manmade Fibers segmentine ait ortak girişim Oerlikon Barmag Huitong Engineering, geçtiğimiz günlerde polyester teknik iplik sistemini besleyen bir polikondenzasyon tesisini devreye aldı. Operatörlüğünü teknik iplik üreticisi Jiangsu Solead New Material Group Co. Ltd. yapacak ve şirket Oerlikon Manmade Fibers’ın “eriyikten ipliğe” uzanan tüm çözümlerine güveniyor.

Polikondenzasyon tesisinin devreye alınması teknik iplik çözümünü tamamlıyor
Polikondenzasyon tesisinin devreye alınması teknik iplik çözümünü tamamlıyor

Başlık 1: Polikondenzasyon tesisinin devreye alınması ile Jiangsu Solead'deki teknik iplik projesi, ‘eriyikten ipliğe’ varan genel bir çözüm haline gelecektir.

Başlık 2:  Teknik ipliklerin uygulama alanları çeşitlidir. Jiangsu Solead esas olarak Oerlikon Barmag hatlarında yüksek mukavemetli (HT) iplikler üretiyor. >> Resmi İndir

Eriyikten Endüstri İpliğine

Bu şekilde bu büyük projenin ilk aşaması başarılı bir şekilde tamamlandı. Çin'in Jiangsu ilindeki Jiangsu Solead New Material Group Co. Ltd.’de günlük 600 ton kapasiteye sahip polikondenzasyon sistemi Oerlikon Barmag Huitong Engineering tarafından kuruldu. Buna günlük 350 ton kapasiteli bir Oerlikon Barmag teknik iplik eğirme sistemi bağlandı. Yeni sistemlerde öncelikle tarım, altyapı, ulaşım, güvenlik ve dış mekan alanlarında kullanılan yüksek mukavemetli (HT) iplikler üretilecek. Bu sistemlerle, 3 x 6.600 dtex'e kadar olan iplikler, yüksek iplik kalitesi ve yüksek üretim verimliliği ile üretilebilir. Ayrıca, örneğin teknik dikiş iplikleri, kaplama tekstil ürünleri ve LDI iplikleri için (düşük titreli yüksek mukavemetli iplikler) düşük büzülmeli iplikler üretilecek.

Tek bir elden tam çözüm
Çözüm sunucusu Oerlikon Manmade Fibers polikondenzasyon sistemlerinin, ekstrüzyon ve eğirme sistemlerinin yanı sıra tüm mühendisliği temin eder. Bunun müşteriler için avantajı: optimum şekilde koordine edilmiş proses adımları, ekonomik üretim koşullarında yüksek kaliteli iplik sağlar. 

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Susanne Beyer

Kurumsal İletişimler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up