Choose your country / language

Proses Çözümleri ve Teknolojiler

Önemli olan tek şey ürününüzün kalitesidir

Tüm çalışmalarımızın odak noktası, nihai ürününüzün kalitesidir. Bu, birbiriyle mükemmel bir koordinasyon hâlinde çalışan teknolojiler ve kusursuz ham maddelere dayalı prosesler sayesinde gerçekleşmektedir.

Tüm değer zinciri boyunca

Oerlikon Manmade Fibers Solution ile yanınızda güçlü bir iş ortağı olduğunu bilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanmış ve şirket içinde tasarladığımız, monte ettiğimiz ve bakımını yaptığımız kapalı bir üretim zincirinde üretilen ürünlerinizin kalitesinin sorumluluğunu üstleniyoruz. Kapsamlı Müşteri Hizmetlerimiz ile tüm katma değer zinciriniz boyunca size destek olmaktan mutluluk duyarız – sloganımıza sadığız: Performans Ortaklığı.

 

Lider sağlayıcılardan biri

Business Unit Manmade Fibers Solutions bölümü Oerlikon Barmag, Oerlikon Neumag ve Oerlikon Nonwoven, bu nedenle yapay elyafların üretiminde kullanılan filament spin sistemleri, tekstüre makineleri, BCF sistemleri, kesik elyaf spin ve dokunmamış kumaş çözümleri alanında önde gelen tedarikcilerden biridir ve – bir mühendislik hizmetleri sağlayıcısı olarak – tüm tekstil katma değer zinciri boyunca çözümler sunmaktadır. Geleceğe odaklı bir şirket olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza enerji verimli ve sürdürülebilir teknolojiler yön vermektedir.

Her şey tek bir kaynaktan: 3x200 t/d kesintisiz polikondanzasyon ile 648 pozisyonlu WINGS POY ve WINGS FDY’ye sahip Oerlikon Barmag spin tesisi.

keyboard_arrow_up