Choose your country / language

Üretim sistemleriniz şimdi ve gelecekte başarınızın sermayesidir.

İşlerle biz ilgilenelim - siz bir adım öne geçin

Bu nedenle makinelerinizin bakımını yapın ve geleceğe daha hazır olmalarını sağlayın. Yeni pazarlara girdiğinizde bile performansınızı artıracak ve garanti edecek çözümler sunuyoruz. Makinenizin tüm yaşam döngüsü boyunca kârlı bir iş için güvenebileceğiniz iş ortağınızız.

Geleceğiniz – bizim ortaklığımız

Pazarlar ve ürünler için verilen bu çetin mücadele içinde tekstil teknolojisi giderek daha etkin ve daha karmaşık bir hâle geliyor. Bu nedenle kâr etmeye ve başarılı olmaya devam etmek için kurulumlarınızın performans seviyesini sistemli bir biçimde giderek katılaşan standartlara ve kendi ihtiyaçlarınıza uygun hâle getirin. Elyaf üreticileri ile işbirliği içinde özellikle eski nesil makineler ve teknolojiler için geniş çözüm yelpazesini sürekli olarak geliştiriyoruz. Bizim için önemli olan, uzun vadede işinizin maksimum kâr sağlamasıdır. İş ortağınız olarak uzun vadede rekabetçi kalmanız için yükseltmeler ve modernizasyondan orijinal parçaların kullanıldığı koruyucu bakım ve onarım çalışmalarına kadar en son teknolojileri ve hizmetleri sunuyoruz.

Size özel olarak hazırlanan hizmetler ile siz, kendi işinize odaklanın.

Yükseltmeler

Yükseltmeler

Yeni pazarları mı hedefliyorsunuz veya daha büyük bir pazar payı elde etmeyi mi amaçlıyorsunuz? Ürün yelpazenizi değiştirmeyi mi planlıyorsunuz? Bunun için makine platformunuzu kullanmaya devam edin ve son teknoloji yükseltme çözümlerimizi tercih edin:

 • Ürün yelpazesini genişletmek ve rekabet gücünü artırmak için teknoloji yükseltmeleri.
 • İş çıkarma ve iplik özelliklerini iyileştirmek için proses yükseltmeleri.
 • Beklenen yaşam süresini, kullanım kolaylığını ve maliyet tasarrufunu artırmak için bileşen yükseltmeleri.
 • Yazılım yükseltmeleri (örn. Çoklu / büküm / sarıcı takviyesi gibi).

Modernizasyon

Modernizasyon

Kesin bir fayda sağlayan teknik geliştirmelere yönetilebilir, harcanan emeğe değecek bir yatırım yapma ve geleceğe hazır olma isteği giderek artıyor. Uygun iyileştirme çözümlerinin yanı sıra sistemleri ve bileşenleri modernize etme tekliflerimiz, var olan makine konseptini değiştirmenize gerek kalmadan size yardımcı olabilir:

 • Daha uzun kullanım ömrü, daha yüksek üretim hacmi veya üretim kalitesi ve proseslerin iyileştirilmesi için modernize edilmiş bileşenler.
 • Örneğin elektrikli modüller ve bileşenler gibi artık mevcut olmayan ürünlerin yerini alacak özel çözümler.
 • Verimliliği, maliyet tasarrufunu iyileştirmek veya örneğin enerji tasarruflu bileşenlerin takılması gibi (e-tasarruf çözümleri) yasal düzenlemeleri karşılamak için modernizasyon.

Bakım

Düzenli bir servis planı ile makinelerinizin teknik güvenilirliğini ve geleceğe hazır olmasını garanti eder ve yaşam döngülerini artırırsınız. Uzmanlarımıza ne kadar görev devrederseniz, sabit giderleriniz o kadar azalır ve kendi personeliniz ve onların eğitim masrafları için o kadar az harcama yaparsınız. Bunun için çeşitli yapılandırma seçenekleri ve serviste yüksek şeffaflık sunuyoruz:

 • Örneğin haftalık, aylık, birkaç aylık, yıllık gibi esnek bakım aralıklarının sunulduğu sözleşmeler.
 • Her kalem için 5 yıla kadar özel bir sözleşme yapılabilir.
 • Düzenli güncellemeler ve ekipman takibi ile koruyucu bakıma kadar çeşitli seviyelerde özel olarak hazırlanmış bakım programları.
 • Personelinizin iş yükünü azaltmak için tam servise kadar kendi servis personelimiz esnek çalışma saatleri ile hizmetinizde (yerinde bakım atölyeleri).
 • Bakım/onarım kontrol listeleri ile temel performans göstergeleri, raporlar ve güvenilir dokümantasyon sayesinde ölçülebilir servis ve üretim performansı.
 • Müşteriye yakın kendi servis istasyonumuzdan veya doğrudan tesisinizdeki bir atölyeden destek.

Unutmadan: Üçüncü taraf ekipmanlarının da servisini yapıyoruz – bizi arayın!

Onarım

Onarım hizmetlerimiz makinelerinizin son derece verimli kalmasına yardımcı olur ve yatırımınızı korur. Süre ve malzeme giderleri de dahil olmak üzere talebiniz üzerine size destek sağlıyoruz. Ayrıca belirlenen onarım zamanları ile size özel hazırlanmış onarım anlaşmaları da yapabilirsiniz.

Tüm dünyadaki önemli tekstil bölgelerinde yer alan onarım atölyelerimiz veya kendi orijinal parça stoğu ile tesisinizde kuracağımız onarım atölyeleri mümkün olan en hızlı şekilde destek almanızı garanti eder.

Orijinal parçalar

Orijinal parçalar

Orijinal parçalar salt bir yedek parçadan daha fazlasıdır. Bunları sürekli olarak geliştiriyor ve daha iyi proses ve ürün kalitesi sunacak şekilde tasarlıyoruz. Denetlenmemiş parçalara kıyasla hayati avantajlar sunarlar:

 • İstikrarlı verimlilik ve yüksek performans.
 • Garantili bileşen kalitesi ve maksimum etkili makine çalışma süresi.
 • Daha düşük yaşam döngüsü maliyetleri. Makine garantisi.
 • Uzun ömürlü iplik kalitesi.
 • Küresel teknik destek ekibine erişim.
 • Orijinal parçalarımız uzun vadede bulunabilirlik garantisi ile sunulur ve her zaman bizimle yapacağınız bakım ve onarım sözleşmelerinin bir parçasını oluşturur.

myOerlikon.com: bir e-mağazadan daha fazlası

Benzersiz web tabanlı müşteri portalımız, akıllı ürün arama işlevi ile salt bir e-ticaret mağazasından çok daha fazlasıdır. Korumalı alanınızda tüm siparişleriniz ve aktivitelerinizin geçmişine ulaşabilirsiniz. Makineleriniz için en güncel dokümantasyonu ve servis kılavuzlarını indirebilir, pek çok sorgu, proje yönetimi için çözüm teklifleri alabilir ve daha pek çok faydalı ögeden yararlanabilirsiniz. İnternet adresimizi ziyaret edin – burada da dokuz dilde hizmet sunuyoruz. 

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up