Choose your country / language

Maksimum performans, işletme güvenilirliği ve ürün kalitesi mi almak istiyorsunuz?

Ticari hizmetlerdeki mükemmeliyetçiliğimiz, değer zincirinizi iyileştirecek

En iyi uygulama optimizasyonundan sürdürülebilir fayda sağlamak mı istiyorsunuz? Odak noktaları olan hedefleriniz ile kalifiye uzmanlarımız uzmanlığa dayalı çeşitli hizmetler ile tüm tekstil değer zinciri boyunca size tavsiye verecek ve destek olacak.

Operasyonel verimlilik: başarıya giden yolunuz

Üst düzey performans, pek çok faktörün bir arada yer almasına bağlıdır. Uzmanlarımız bu değişkenleri çok iyi bilmektedir ve performansı artırmak, gelecekteki değişikliklerden etkilemeyecek sistem konseptleri geliştirmek ve maliyet potansiyelinin kilidini açmak için gerekli tüm aletler ellerinin altındadır. Bu süreçte kendimizi hedeflerinize ve gereksinimlerinize uygun şekilde donatıp operasyonu analiz ediyor ve öncelik sırasını sizin isteğiniz doğrultusunda belirliyoruz. Optimizasyon için değerli fikirler öneriyor ve maliyet ve fayda karşılaştırması yapıyoruz. Bize güvenin: bir OEM olarak onlarca yıla dayanan makine ve pazar bilgisine sahibiz. Bir teknoloji lideri olarak her zaman en üst düzeyde performans için çaba sarf ediyoruz. Müşterilerimizin başarısı, kendi performansımızın ölçütüdür.

Muayene

Muayene

Tesis teknolojilerini düzenli aralıklarla muayene ettiren şirketler, genellikle yüksek dolaylı maliyetlerle sonuçlanan beklenmedik teknik arıza riskini azaltır. Makinelerimiz en güvenilir şekilde çalışır, ancak makine bileşenlerini muayene ettirmenizi de öneriyoruz. Bunun nedeni mevcut durumlarının yalnızca bugün aldığınız verimi etkilememesidir; aynı zamanda gelecekte sorunsuz çalışıp çalışmayacağını veya planlanmamış, genellikle yüksek maliyetli üretim araları, hasar ve giderlerin söz konusu olup olmayacağını da belirlemesidir.

Servis teknisyenlerimiz talep üzerine fabrikanızı ziyaret etmekten ve bileşenlerinizin teknik durumunu, ayarlarını ve verimliliğini kontrol etmekten memnun olacaktır. Olası arıza kaynaklarını veya arıza olasılığını analiz edecek ve parça değişimi veya onarım hizmeti gerekip gerekmediği konusunda tavsiyelerde bulunacaklardır.

Performans değerlendirmesi

Performans değerlendirmesi

Hâlihazırda oldukça revaçta olan bu yeni analiz aracı, size operasyonel performansınız hakkında derinlemesine bir fikir verecek ve hedeflenen proses, kalite ve verimlilik optimizasyonu için önemli öneriler sunacak. Hizmet paketi içerisinde:

  • Makine kontrol (elektriksel, mekanik ve çevre), proses kontrol (operasyon, bakım, onarım), operatörlerle, servis personeliyle ve tesis müdürleriyle görüşmeler ve sorun giderme sürecinin analizinden oluşan birkaç günlük tesis analizi.
  • Toplanan verinin işlenmesi ve müşteriye özel hedef ve gereksinimlere göre tavsiyelerin dokümantasyonu,
  • Sonuçların sunulması ve aksiyon seçeneklerinin tartışılması bulunmaktadır. Başarılı projeler Önde gelen üreticilerinden biri performans değerlendirmesini temel alarak iş süreçlerini optimize etti.
  • Sadece temizleme prosesi için gereken zaman ve oluşan israf bakımından yüzde 50 tasarruf sağlandı.

Başarılı projeler

Başka bir tekstil üreticisi, performans kontrol sonucu gerçekleştirilen optimizasyon sebebiyle iki yıl içerisinde Euro değeri altı haneli rakamlara varan büyük tasarruf sağlayacak ve ileriki yıllarda da tasarruf etmeye devam edecek.

Eğitim kursları

Eğitim kursları

İyi yetişmiş çalışanlar, potansiyellerini tam olarak kullanır ve sisteminizden en iyi şekilde yararlanır. Üretkenliği ve kaliteyi artırır, arıza sürelerini ve red durumlarını azaltır – ve bununla gurur duyar. Deneyimli eğitim ekibimiz teknisyenlerinizi ve operatörlerinizi şirketiniz için birer kazanana dönüştürecek. İhtiyaçlarınızı ve ekipmanlarınızı tam olarak karşılayan özel eğitim programları hazırlıyoruz. Almanya’daki modern eğitim merkezimizi ziyaret edin – veya doğrudan biz sizin tesisinize gelelim. Aşağıda mevcut eğitim kursları ve içerikleri yer almaktadır:

  • Sistem çalıştırılmadan önce standart eğitim.
  • Makine ekipmanlarının ve proseslerin tanıtılması.
  • Planlı servis ve onarım çalışmalarının hızlı, bağımsız şekilde gerçekleştirilmesi.
  • Her yönüyle operasyon ve proses optimizasyonu için eğitim ve destek.

Pek çok eğitim modülü için e-öğrenme programları da sunuyoruz. Bizi arayın!

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up