Choose your country / language

Performans ortaklığı

Her şey sizin başarınız için – Bunu gerçekleştirmek için size yakın işbirliği kurmayı teklif ediyoruz

Oerlikon Manmade Fibers bölümü Müşteri Hizmetleri departmanının herkesi kapsayan tek bir misyonu vardır: üretiminizi daha etkili ve verimli yapmayı ve işinizi daha rekabetçi ve kârlı hâle getirmeyi istiyoruz. Bunu gerçekleştirmek için size yakın işbirliği kurmayı teklif ediyoruz – performans ortaklığı.

Başarınız için sunduğumuz hizmetler

Başarınız için sunduğumuz hizmetler

Tekstil teknolojileri çok daha verimli ve esnek hâle gelerek rekabet kabiliyetinizi artıracak büyük fırsatların kapılarını aralıyor. Aynı zamanda bu ilerleme, pazardaki rekabeti de hızlandırıyor. Değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmek ve hızlıca tepki verebilmek için teknik becerilerinizi muhafaza edip ilerletmek ve bunları doğru şekilde kullanmak önemlidir.

Bunları başarmak için, güvenilir ve kazançlı bir teknolojik avantaj sağlamak, yatırımınızı güvence altına almak ve gelecekte başarılı olmanızı garanti etmek amacıyla sizinle yakın, güvene dayalı bir hizmet ortaklığına önem veriyoruz. Birlikte, sizin işiniz için bizim teknolojilerimizin güçlü yönlerinden faydalanalım.

Hedefimiz: işletmenizin verimliliği

Hedefimiz: işletmenizin verimliliği

Ortaklığımız yoluyla işletmenizin verimliliğini en yüksek seviyeye çıkarmak istiyoruz. Bu amaçla işletme ve üretim proseslerinizi, sistem ve lojistik yönetiminizi optimize etmeye ve personelinize başka beceriler kazandırmaya odaklanıyoruz. Başarınız, tüm faktörlerin birbiriyle etkileşimi sayesinde büyür.  

Bunun için size son derece nitelikli servis ve mühendislik uzmanları ile birlikte benzersiz bir küresel hizmet ağına sahip bir teknoloji liderinin performansını sunuyoruz. Tüm elyaf üretimi değer yaratma zinciri boyunca işinizin her aşamasında size tavsiye verecek ve destek sağlayacağız:

İhtiyacınız her ne olursa olsun, endüstride benzersiz olan hizmet portföyünden bu gereksinimler için özel olarak tasarlanmış hizmetleri seçebilirsiniz.

keyboard_arrow_up