Choose your country / language

"2021 yılındaki fuarlar büyük olasılıkla daha çok ulusal nitelikte olacak"

Remscheid, Almanya, 17.9.2020 – Gelecek yılın tekstil makineleri sanayisinin fuar takvimi şimdiden doldu. 2020 yılında çevrim içi olarak gerçekleştirilemeyen neredeyse tüm fuarlar, etkinlikler, konferanslar ve organizasyonlar 2021 yılına ertelendi. Şimdi orada tarihler sırasıyla geliyor. Ancak korona pandemisi zamanlarında bunun avantajları da yok değil.

"2021 yılındaki fuarlar büyük olasılıkla daha çok ulusal nitelikte olacak"

Başlık: 'Eski güzel zamanların' hatıraları – Oerlikon Manmade Fibers Segmenti 2021 yılında yine fuarlara tam kapasite ile katılmayı planlıyor. >> Resmi İndir

Oerlikon Manmade Fibers Segment

İsviçreli Oerlikon Grubunun Manmade Fibers segmenti bu günlerde gelecek fuar yılı için somut planlarını şimdiden yapıyor. "2021 yılında muhtemelen uluslararası nitelikten çok ulusal ve yerel niteliklere sahip fuar ve etkinlikler göreceğiz", diyor Pazarlama, Kurumsal İletişim Ve Halkla İlişkiler Bölümü Başkanı André Wissenberg. Kendisine göre, özellikle Mayıs ve Haziran 2021’deki tarih sıralaması, yani; TECHTEXTIL ile Frankfurt,Almanya’da (4.-7.5.2021), DOMOTEX ile Hannover, Almanya’da (20.-22.5.2021), ITMA ile Asia, Şangay, Çin’de (12.-16.6.2021), ACHEMA ile Frankfurt,Almanya’da (14.-18.6.2021) ve ITM ile İstanbul, Türkiye’de (22.-26.6.2021) segmente gelecek yıl da devam edecek olan Korona pandemisinde avantajlar sağlayacak: "Bu şekilde, bu kadar kısa ve konsantre bir zaman diliminde ürün serilerimizin neredeyse tüm yeniliklerini yerel pazarlarda geniş bir kitleye tanıtabiliriz", diyor Wissenberg.

Eylül ayının başında, sektörümüz ile ilgili Şanghay’da düzenlenen DOMOTEX Asia ve CINTE fuarları en azından bazı ülkelerde tekrar fuar ve etkinlik yapılabildiğini kanıtlamıştır," sözleriyle devam ediyor Wissenberg. "Bu da hepimize gelecek yılda yapılacak olan etkinlikleri yine belirli bir kapsamda yapabileceğimize dair haklı bir umut aşılıyor. Müşterilerimize ve satıcılarımıza yine 'gerçek' iletişim platformları sunmak istiyoruz", diyor.

Manmade Fibers segmenti 2021 yazının başında planlanan lider fuar ve diğer yerel fuarların yanı sıra İsviçre’nin Cenevre şehrinde düzenlenecek olan INDEX (7.-10.9.2021), Çin’deki SHANGHAITEX (23.-26.11.2021) ve Hindistan’ın Yeni Delhi şehrindeki ITME (8.-13.12.2021) fuarlarına da katılmayı planlıyor. Manmade Fibers segmentinin katıldığı tüm fuarlar her zaman güncel olarak Oerlikon web sitesinde bulunabilir: https://www.oerlikon.com/manmade-fibers/tr/hakkımızda/etkinlikler-1/

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up