Choose your country / language

Asya’da üç çift bileşenli stapel elyaf tesisi başarılı bir şekilde işletime alındı

Neumünster, 27 Ağustos 2020; Oerlikon Neumag, Asya’da üç çift bileşenli kesikli elyaf tesisi başarılı bir şekilde işletime aldı. Her biri günlük 50 ton kapasiteye sahip tesisler, uzun yıllardır iki Oerlikon Manmade Fibers müşterisine PP/PE veya PET/PE'den çekirdek kılıflı çift bileşenli elyaflar üretmektedir. Bu elyaflar işlenerek hijyen ürünlerine dönüştürülmektedir.

Asya’da üç çift bileşenli stapel elyaf tesisi başarılı bir şekilde işletime alındı

Başlık: Oerlikon Neumag kesik elyaf tesisi, en yüksek ürün kalitesi ve mutlak güvenilirliği simgeliyor. >> Resmi İndir

Oerlikon Neumag kesikli elyaf teknolojisi hala rağbet görmektedir

Korona'ya bağlı kısıtlamalara rağmen tesisler üç veya beş ay içerisinde sorunsuz bir şekilde işletime alındı. Şu anda birkaç haftadır sabit üretim koşullarında en yüksek standartlarda ideal elyaf kalitesiyle faaliyet göstermektedirler.

Çift bileşenli ipliklerde uzun yıllara dayanan deneyim
Oerlikon Neumag, çift bileşenli kesikli elyaf tesisleri yapımında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Henüz 1995 yılında bu elyaf tipi için ilk tesis işletime alınmıştır. Oerlikon Neumag, “sheath/core”, “side-by-side”, “island in the sea”den “orange type” veya “trilobal”a kadar birbirinden farklı elyaf kesitleri için çözümler sunar. Kullanım amaçları çeşitlidir: kendiliğinden kıvrılan elyaflardan, bağlayıcı elyaflardan, süper mikro elyaflardan içi boş elyaflara kadar.

Oerlikon Neumag Bico teknolojisi, özellikle pahalı aşınan parçalara sahip olmayan ve bu alandaki maliyetleri önemli ölçüde azaltan çok dayanıklı meme paketleri ile öne çıkmaktadır. Meme paketlerinin temizlenmesi sırasında yenileme maliyetleri asgari düzeyde kalır. Buna, her iki polimer için eğirme manifoldunda bağımsız bir sıcaklık kontrolü eklenir. Böylece, polimerlerin kalitesi ve viskozitesi, proses gereksinimlerine göre tam olarak uyarlanabilir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Claudia Henkel

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up