Choose your country / language

Neumünster, Remscheid, 15 Nisan 2021 – Odağı teknolojik kumaş ve prosesler olan bir dizi internet semineri kapsamında, bir İsviçre şirketi olan Oerlikon Grubunun “Manmade Fibers” departmanı uzmanları, müşterilerini güvenlik ipliklerinin ve malzemelerinin üretimi ayrıca en mo-dern geri dönüşüm teknolojilerindeki imkanlar hakkında bilgilendirmektedir. İlgilenenler için internet seminerlerine kayıt olabileceğiniz internet adresi www.oerlikon.com/manmade-fibers .

Güvenle: Kumaş ve prosesler

Başlık: Hayat kurtarıcı: Yüksek dayanımlı, teknolojik iplikler, emniyet kemerinin temelini oluşturur. >> Resmi İndir 

2. Teknolojik kumaşlar odağında blok internet seminerleri

Geleceğinize yatırım yapın: Kişisel koruyucu teçhizatlar için dokusuz kumaş üretimiyle yerel tedarik zincirinizi güçlendirin
05 Mayıs 2021 Çarşamba: 14:00 – 14:45 CET

Korona salgını, anahtar role sahip bölgelerdeki tedarik zincirinin kırılması halinde, kritik malzemelerin dünya çapında tedarikinde dramatik etkilerin ne kadar büyük olabileceğini açık bir şekilde göstermiştir. Oerlikon Nonwoven şirketinde Satış Müdürü olarak görev yapan Juliane Müller-Weigel, ağız ve burun maskeleri ve ameliyat önlüğü gibi kişisel koruyucu donanım (Personal Protective Equipment - PPE) alanında yerel bir tedarik zincirinin temin edilmesine yönelik dokusuz kumaş üreticileri için önemli bir unsur olan dokusuz kumaş makineleriyle nelerin gerçekleştirilebileceği yönünde konuşma yapmaktadır.

Kemerlerinizi bağlayın: Yüksek dayanımlı iplikler için Oerlikon Barmag çözümleri
12 Mayıs 2021 Çarşamba: 10:00 – 10:45 CET

Teknolojik olarak kaliteli bir iplik olmadan emniyet kemeri olmaz. Emniyet kemerleri, yolcuların korunmasında, yaralanma ve ölüm risklerinin düşürülmesinde önemli bir rol oynamaktadır. 100 adete varan yüksek dayanımlı tekli filamentlerden bir araya getirilen polyester ipliklerden yapılan üretimler en yüksek gereksinimleri karşılarlar. Endüstriyel İplik Polimer İşleme ve Analizi Teknoloji Müdürü Dr. Roy Dolmans, internet seminerlerinde, yüksek dayanımlı (High Tenacity - HT) iplikler için geliştirilen ve emniyet kemerlerinin üretilmesine yönelik yüksek kaliteli ipliklerin üretilmesi için pazarda benzersiz özellikler sunan Oerlikon Barmag makine konseptini sunmaktadır.

VacuFil Visco+ Faser ile elyaf geri dönüşümüyle üretim maliyetlerinden ve C02’den nasıl tasarruf sağlarsınız
19 Mayıs 2021 Çarşamba: 14:00 – 14:45 CET

Geri dönüşüm dünyası sınırlı sayıdaki şişe kapaklarının peşindeyken, diğer kaynakların potansiyeli büyük ölçüde kullanılmamaktadır. Yüksek kaliteli POY/FDY üretiminde kullanılan iplik ve kumaş artıklarının geri dönüştürülmesi sadece C02 tasarrufu sağlamaz, aynı zamanda üretim maliyetlerini de düşürür. Oerlikon Barmag bağlı şirketi BBE, VacuFil Visco+ ile PET atıklarının temizlenmesi ve değerlendirilmesi için sizlere gerekli teknolojiyi sunar. Geri Dönüşüm Teknolojisi Müdürü Mühendis Matthias Schmitz, internet seminerinde “Fiberden Fibere” konu başlığındaki teknolojileri ve kullanım alanlarını tanıtmaktadır.

Register now for our next digital events:
www.oerlikon.com/manmade-fibers/en/about-us/events/

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Susanne Beyer

Kurumsal İletişimler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up