Choose your country / language

Oerlikon Barmag sistemleri ürün çeşitliliği ile öne çıkıyor

Remscheid, 25 Haziran 2020 – Çinli teknik iplik üreticisi Zhejiang Kingsway High-Tech Fiber Co., Ltd., Oerlikon Barmag'ın 5 hattıyla üretim kapasitesini yılda 40.000 ton daha arttırıyor. Kingsway, yıllardır sadece Oerlikon Barmag teknik iplik sistemlerinde başarıyla özel kaliteli iplikler üretiyor.

Oerlikon Barmag sistemleri ürün çeşitliliği ile öne çıkıyor

Başlık: Super Low Shrinkage'dan (SLS) High Tenacity'ye (HT): Konfigürasyona bağlı olarak, Oerlikon Barmag sistemlerinde farklı özelliklere sahip teknik iplikler üretilebilir. >> Resmi İndir

Industrial yarn: Capacity expansion in the high-end sector

21 adet yeni eğirme pozisyonunda geniş bir ürün karışımı üretiliyor: Super Low Shrinkage (SLS) ve High Tenacity (HT) ipliğin yanında, Emniyet Kemeri ve Hava Yastığı iplikleri gibi otomotiv iplikleri de planlandı. Oerlikon Barmag sistemlerinin konfigürasyonu bu esnekliğe izin veriyor. Yeni sistemlerin önümüzdeki yıl devreye alınması bekleniyor.

Daha fazla güvenlik için teknik iplikler
Kalite bilincine sahip teknik iplik üreticisi olarak Kingsway, üretimi zor olan ve yüksek kaliteli ipliklerini 2015 yılından itibaren Oerlikon Barmag Filaman İpliği Sistemlerinde üretiyor. Kingsway CEO'su Alex Yang Yu Long, Remscheid'taki mühendislik sanatına güveniyor: "İplikler, beklentilere uygun şekilde birinci sınıf. Ürünlerimiz, güvenlik ekipmanlarında kullanılıyor; şüphe durumunda burada hayatlar söz konusu. Burada hiçbir ödün veremeyiz. Bu nedenle iş ortaklarımızı çok özenli şekilde seçiyoruz."

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Susanne Beyer

Kurumsal İletişimler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up