Choose your country / language

Remscheid, 26 Kasım 2020; İplik çıkış kuvvetinin daha hassas ayarı, aynı iplik gerginliğinde daha düşük hava tüketimi, daha kolay çalışan ve daha ergonomik basınçlı hava valfi: AS H 32 ve AS H 38 iplik emme cihazlarının modernleştirilmesi işte bunları vaat ediyor.

El kolu daha ergonomik

Başlık: Yeni AS H 32 ve AS H 38 el enjektörleri, oldukça yüksek emiş gücü gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. >> Resmi İndir

AS H 32 ve AS H 38 iplik emme cihazlarının modernleştirilmesi

İplik emme cihazları, diğer tabiriyle el enjektörleri, her eğirme pozisyonunda standart donanımda yer almaktadır. AS H 32 ve AS H 38 yapı serilerine ait güçlü el enjektörleri, diğer üreticilerin muadillerine kıyasla özellikle aynı iplik gerginliğinde daha düşük hava tüketimi ile ön plana çıkmaktadır. Bu, özel-likle AS H 38 yapı serisinde bulunan daha yüksek iplik çıkış kuvveti ile sağlanır. Ayrıca bazı uygu-lamalarda 'Ramp-Up" olmadan yerleştirmek de mümkündür. Bunun dışında diğer bir yenilik, kullanıcı için iplik emme cihazlarının kullanımını kolaylaştıran daha kolay çalışan ve daha ergonomik basınçlı hava valfidir. Ayrıca gerekli iplik çıkış kuvvetinin ayarı da daha hassas yapılabilir. 

Yeni 'yüksek performanslı cihazlar', oldukça yüksek emiş gücü gerektiren uygulamalar için tasar-lanmıştır. Bunlar birkaç aydır pilot proje olarak örneğin Avrupa'da bir BCF iplik uygulamasında ve ABD'de ufak bant ipliği tesisinde başarıyla kullanılmaktadır. 
 

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Susanne Beyer

Kurumsal İletişimler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up