Choose your country / language

Neumünster, Remscheid, 19 Ağustos 2021 – İsviçre merkezli Oerlikon Group'un Manmade Fibers Solutions birimi tarafından Eylül ayı için planlanan web semineri serisinde odak noktası sentetik elyaf sistemleriyle ilgili hizmetlerdir. İlgilenen kişiler, web seminerleri için www.oerlikon.com/polymer-processing üzerinden kaydını oluşturabilir. .

Daha iyi kalite için servis ürünleri ile

Başlık: myOerlikon servis portalı ile Oerlikon müşterileri tüm makine ve satış belgelerine, çizimlere ve kullanım talimatlarına dünya çapında erişime sahiptir. Aynı zamanda myOerlikon, Manmade Fibers Solutions biriminin e-ticaret platformudur. >> Resmi İndir 

3. Müşteri Hizmetlerine Odaklı Web Semineri

İplik hareketinde seramik iplik kalitesini nasıl iyileştirir
01 Eylül 2021 Çarşamba: Saat 14.00 – 14.45 OAS

İplik kalitesi ve üretim hızı konusunda giderek artan talepleri karşılamak için yeni malzemelerden özel olarak tasarlanmış iplik kılavuzlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kılavuzlar iplik üretim sürecini optimize etmeye yardımcı olurlar. İplik kılavuzu ve iplik yağlayıcı, bir eğirme ve tekstüre makinesinde ipliğe temas eden tüm parçaların en önemli bileşenlerinden biri haline gelir. Bölge Servis Satış Direktörü Ingo Scholz ve Teknik Proje Müdürü Michael Kochanek, işlenen seramiklerin doğru seçiminin maksimum üretim hızı ve uzun hizmet ömrü ile en üst düzeyde iplik kalitesini nasıl garanti ettiğini anlatıyor.

myOerlikon – Kişiye özel dijital hizmetler kapsamlı bir genel bakış sağlar
13 Eylül 2021 Pazartesi: Saat 14.00 – 14.45 OAS

Oerlikon Barmag Bölge Servis Satış Direktörü Ingo Scholz ve Oerlikon Neumag Bölgesel Servis Satış Müdürü Finn-Eric Jordt, myOerlikon servis portalını ve e-ticaret platformunu sunuyor. Bu çözümle, dünya çapındaki Oerlikon müşterileri, web tabanlı portal aracılığıyla tüm makine ve satış belgelerine, çizimlere ve kullanma talimatlarına erişebiliyor. Her iki yetkinlik markasının konuşmacılarından oluşan ekip, yedek parçaların nasıl hızlı ve kolay bir şekilde sipariş edilebileceğini ve e-Öğrenim, videolar ve makine ile ilgili bilgilere nasıl erişilebileceğini gösteriyor.

Oerlikon Remote Services ile her zaman yanınızda
22 Eylül 2021 Çarşamba: Saat 14.00 – 14.45 OAS

Profesyonel hizmet, bir tesisin yaşamının her aşaması için geçerlidir. Zaman faktörü, özellikle beklenmedik olaylarda belirleyici bir rol oynar. Oerlikon Barmag Teknik Servis Müdürü Thomas Arnold ve Oerlikon Neumag Modifikasyonlar Teknik Servis Müdürü Jan Pauer tarafından yapılan konferansta, katılımcılar, Manmade Fibers Solutions biriminin uzaktan servisi ile iplik üreticilerinin uzun devre dışı kalma sürelerini nasıl önleyebileceklerini öğrenecekler.

Güvende olun - Düzenli makine kontrolleriyle üretkenliği en üst düzeye çıkarın ve arıza süresini en aza indirin
29 Eylül 2021 Çarşamba: Saat 14.00 – 14.45 OAS

En iyi performans, birçok faktörün etkileşiminden kaynaklanır. Uzun, plansız makine duruş süreleri, ekipman üzerinde önleyici bakım çalışmaları ile kolayca önlenebilir. Oerlikon Neumag Teknik Hizmetler uzmanı Christopher Hansen ve Oerlikon Nonwoven Modifikasyonlar Teknik Satış Müdürü Michael Schwarz, performansın nasıl artırılabileceğini, geleceğe yönelik sistem konseptlerinin nasıl geliştirilebileceğini ve maliyet potansiyelinin nasıl değerlendirilebileceğini açıklıyor.

Register now for our digital events in September 2021:
www.oerlikon.com/manmade-fibers/en/about-us/events/

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Claudia Henkel

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up