Choose your country / language

Gövede Bakımı - Oerlikon Neumag`den yeni bakım hizmeti

Meltblown kalıp gövdeleri neden düzenli olarak temizlenmelidir

Neumünster, 22 Temmuz 2021 - Meltblown makinelerinin performansını ve dokunmamış kumaş kalitesini üst seviyede sağlamak için Oerlikon Neumag`ın Müşteri Hizmetleri, bir hizmet sözleşmesi yoluyla ya da sadece talep üzeri hizmet olarak kalıp gövdesinin düzenli olarak incelenmesini ve temizlenmesini sağlar. Kalıp gövdesi bakımı, müşteri tesisinde veya Neumünster'deki Oerlikon Neumag montaj tesislerinde gerçekleştirilebilir.

Gövede Bakımı -  Oerlikon Neumag`den yeni bakım hizmeti

Oerlikon Neumag tarafından gerçekleştirilen profesyonel kalıp gövdesi temizliği, parçaları yeni gibi yapar.

Bu hizmet ürününün ardındaki mantık hakkında konuşan Modifiye Dokunmamış Kumaş Teknik Satış Müdürü Michael Schwarz: "Hizmet ziyaretleri sırasında, müşterilerin temizlik girişimlerinin bir sonucu olarak yoğun bir biçimde kirlenmiş veya çizilmiş kalıp gövdeleri ile sürekli olarak karşılaşıyoruz. Bu nedenle kalifiye bir üretici hizmeti olarak kalıp gövdesi temizliği sunuyoruz. Bu işi hem profesyonel hem de hızlı bir şekilde gerçekleştirecek deneyime, bilgi birikimine ve teknik kapasiteye sahibiz” diyor.

Profesyonel temizlik yaklaşık bir hafta sürer. Bir hizmet sağlayıcı olarak sorumluluk hakkında konuşan Oerlikon Neumag Müşteri Hizmetleri Başkanı Tilmann Seidel, durumu şöyle açıklıyor: "Sistematik olarak, sistemin durma sürelerinin mutlak şekilde asgari düzeyde tutulmasını sağlıyoruz ve buna bağlı olarak süreçlerimizi ve tekliflerimizi sürekli olarak optimize ediyoruz. Bu amaçla, örneğin müşterilerin, kendi kendilerine hızlıca değiştirebilecekleri ek bir kalıp gövdesi edinmelerini tavsiye ediyoruz. Çıkarılan kalıp gövdesi daha sonra temizlik için Neumünster'e gönderilebilir ve bu, zaman kısıtlaması olmaksızın gerçekleştirilebilir. Yüksek kalite talepleri olan ve iş sahasında temizliğin - var olan mesafeler nedeniyle - çok pahalı veya zaman alıcı olacağı müşteriler bu yatırımın karşılığını genellikle birkaç yıl içinde alırlar.”

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up