Choose your country / language

Neumünster, Remscheid, 18 Şubat 2021; Oerlikon Manmade Fibers, ev tekstil ürünleri konulu bir web semineri serisi ile yeni yıla start veriyor. Şirketin etkinlik takvimi geleneksel olarak Domotex ve tamamlayıcı BCF sempozyumu ile başlıyor. Dünya pazarı lideri bu yıl, BCF iplik sistemleri alanında pandemi nedeniyle müşterileri için bir alternatif düşündü. İlgilenen kişiler, Oerlikon Manmade Fibers Division şirket web sayfası üzerinden web seminerleri için kaydını oluşturabilir.

Odak noktasında ev tekstil ürünleri

Başlık: BCF S8 renk ayrımlarına yeni standartlar getiriyor. >> Resmi İndir

Oerlikon Manmade Fibers Web Semineri Haftaları 2021

 • BCF S8 ile halı ipliği üretimi; tecrübeden gelen yenilik
  3 Mart 2021: Saat 14.00 – 14.45 OAS
  Web semineri serisi, BCF S8 sisteminin sunumu ile 3 Mart 2021 tarihinde başlıyor. Nis Lehmann-Matthaei, Oerlikon Neumag şirketinde BCF Satış Müdürü, Monocolor varyantının en son geliştirme adımlarını tanıtıyor. Sistem teknolojisi, "Tecrübeden gelen yenilik" sloganı altında şimdiye kadar hiç olmayan eğirme hızları, 700'e kadar filament ve 2,5'ye kadar dpf ile fark yaratıyor.
 • BCF S8 Tricolor – Halı ipliği üretiminiz için ileriye doğru büyük bir adım
  10 Mart 2021: Saat 14.00 – 14.45 OAS
  BCF Satış Müdürü Michael Rübenhagen, web seminerinde Tricolor iplik üretimini ele alıyor. Patent için başvurulan CPC-T ünitesi (Color Pop Compacting) sayesinde BCF S8 ile melanjdan kesin olarak ayrılmış renklere kadar 200.000'den fazla renk tonu üretilebiliyor. 
 • Ağır denye uygulamaları – WINGS HD ve eAFK Big V ile ev tekstili ürün portföyünüz tamamlanıyor
  17 Mart 2021: Saat 14.00 – 14.45 OAS
  Halı ipliği portföyü, ağır denye uygulamalarına yönelik bir POY – DTY çözümü ile tamamlanıyor: Halı ipliği üreticileri, WINGS HD ve eAFK Big V ile Ağır Denye DTY ipliklerine olan artan talebi verimli ve ekonomik bir şekilde karşılayabilir. Teknoloji, Bölge Satış Müdürü Oliver Lemke tarafından tanıtılıyor.
 • Ağır Denye POY ve DTY için kompakt eğirme sistemi; VarioFil'in sizin için yapabildikleri
  24 Mart 2021: Saat 14.00 – 14.45 OAS
  Dördüncü bir web seminerinde Ürün Yöneticisi Ralf Morgenroth VarioFil R+ ile, kardeş şirket BBE'nin geri dönüşüm filamenti iplik için kompakt eğirme sistemini tanıtıyor. Sistem, POY üretimi için kullanılabilir.

 

 

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Claudia Henkel

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up