Choose your country / language

Neumünster, Almanya, 22 Ekim 2020 – Başarı, doğru insanları doğru ürünle buluşturarak inşa edilir. Küresel bir pazarda bu, işbirliğinin rekabet kadar önemli olduğu anlamına gelmektedir. Şirketlerin, yenilik yapmanın ve kabiliyetlerini genişletmenin pratik yollarını ararken, sahip oldukları güçlü yönlere odaklanmalıdır.

Phantom teknolojisine sahip birinci sınıf ıslak mendiller

Caption: Phantom teknolojisine – Kesintisiz ve ayrı elyafların daha özgür bir biçimde formüle edilebilmesi, daha esnek ve emici yapıların ve son derece yüksek tekstüre malzemelerin kullanılmasına izin verir. >> Resmi İndir

Procter & Gamble'dan alınan özel bir lisans, dokunmamış kumaşlar için en iyisini sunuyor

Bunu yapmak için en mantıklı olan şey çoğu zaman, işbirliği yapmaktır. Bu durum, Procter & Gamble ve Oerlikon Nonwoven - Teknoweb Materials'ı Phantom platformunu dünya çapında pazarlamak ve satmak için özel bir lisans anlaşması yapma konusunda motive etti.

Hibrit dokunmamış kumaşlar için patentli işlem, ıslak ve kuru mendil üretmenin yeni ve esnek yollarını sunmak için hem hava serim hem de spunmelt teknolojilerinin en iyi yönlerini bir araya getiriyor. Phantom teknolojisi genel performansı artırırken, kaynakları ve maliyeti düşürerek ek avantajlar sunuyor. Özel lisans, Oerlikon Nonwoven - Teknoweb Materials'ın , Procter & Gamble tarafından geliştirilen patentlere, uzmanlığa ve pilot hatlara tam erişim kazanmasını sağlar. Procter & Gamble'daki araştırma ve geliştirme ekibi, Oerlikon Nonwoven'ı desteklemeye devam ediyor. Teknoweb Materials, bu teknolojiyi dünyanın dört bir yanına dağıtıyor. Buna ek olarak, Oerlikon Nonwoven - Teknoweb Materials, bu işlemi iyileştirerek kendi Levra teknolojisine dahil etti. Bu teknoloji, daha düşük yatırım maliyetleriyle özel üretim hacimleri sunan ancak gelecekte özel Phantom modeline yükseltilmeye de uygun olan giriş seviyesi bir seçenektir.

Daha düşük maliyetli kaliteli ürünler 
Phantom teknolojisi esasen, hibrit substratlar üretmek için geliştirilmiş- tir. Spunmelt ve hava serim işlemleri; selüloz elyafları, pamuk gibi uzun elyafları ve hatta tozları polimer elyaflarla eşi benzeri görülmemiş şekillerde birleştirmek için tek bir aşamada birleştirilir. Bu teknoloji, piyasadaki önceki işlemlere kıyasla kaynaklar, performans ve maliyet açısından bariz avantajlara sahiptir. Su ile bağlamayı ortadan kaldırdı- ğı için artık malzemeyi kurutmaya gerek yoktur. İşlemi ayarlamak; yumuşaklık, mukavemet, kir emilimi ve sıvı emilimi gibi ilgili ürün özelliklerini optimize edebilir. Sonuçta bu, ürünün kalitesini de artırmaktadır. Kesintisiz ve ayrı elyafların daha özgür bir biçimde formüle edilebilmesi, daha esnek ve emici yapıların ve son derece yüksek tekstüre malzemelerin kullanılmasına izin verir. Islak mendiller, elleri daha fazla korurken yumuşak bir dokuya da sahip olur. Karışıma pamuk veya sentetik elyaf gibi doğal alternatifler eklenebilmesine rağmen, malzemenin %90'a kadarı hamur elyaflarından oluşabilir. Phantom teknolojisi, kendine sadece hijyenik ıslak mendiller, antibakteriyel ıslak mendiller, cerrahi ıslak mendiller veya endüstriyel ıslak mendiller gibi çeşitli ıslak mendillerde değil, aynı zamanda çocuk bezleri veya fempro gibi ürünlerin emici iç kısımlarında da pratik bir uygulama alanı buldu. Oerlikon Nonwoven - Teknoweb Materials, çok sayıda uygulama alanı ile, Procter & Gamble'ın yenilikçi Phantom teknolojisini küresel dokunmamış kumaşlar pazarına sunmaya tamamen hazır durumda.

Q4-2020 dijital etkinliklerimiz için şimdi kaydolun:
> Yaklaşan Dijital Etkinlikler
 

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Claudia Henkel

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up